اخبار ارز دیجیتال

امور مالی غیرمتمرکز در اولین شورای مشورتی فنی CFTC در نظر گرفته شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هیئتی در شورای مشورتی آتی تنظیم کننده مالی “موضوع تامین مالی غیرمتمرکز را بررسی خواهد کرد.”

رگولاتور کالاهای ایالات متحده قرار است در کمیته فنی آینده خود نگاه دقیق تری به فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) داشته باشد و از مدیران صنعت کریپتو دعوت کرده است تا ارائه دهند.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در ۱ مارس گفت که دستور جلسه ۲۲ مارس کمیته مشاوره فنی (TAC) شامل پانلی در مورد “بررسی موضوع تامین مالی غیرمتمرکز” است.

پانل های دیگر توسعه هوش مصنوعی (AI) مسئول و تهدیداتی را که هوش مصنوعی می تواند ایجاد کند و همچنین تهدیدات امنیت سایبری برای بازارهای مالی را بررسی خواهند کرد.

کریستی گلداسمیت رومرو، کمیسیونر CFTC، در بیانیه‌ای گفت که این پنل فرصتی خواهد داشت تا «برچسب‌های گذشته را بررسی کند و به طور متفکرانه و جامع به مسائلی که DeFi ارائه کرده است نگاه کند.»

بحث در مورد DeFi مانند آسیب‌پذیری سایبری، معیارهای «غیرمتمرکز»، هویت‌های دیجیتال، و کیف پول‌های غیر میزبان به بحث‌های سیاستی جاری در واشنگتن دی سی و فراتر از آن کمک خواهد کرد.

این پنل شامل ارائه هایی خواهد بود که اکوسیستم DeFi را تشریح می کند، در مورد مسائل مربوط به تمرکززدایی، هویت های دیجیتال، کیف پول های رمزنگاری غیرقانونی و سوء استفاده ها بحث می کند.

انتظار می‌رود مدیران شرکت‌های رمزنگاری از جمله پلتفرم نگهبانی کریپتو Fireblocks، شرکت امنیتی Trail of Bits، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Terranet Ventures و شرکت‌های اطلاعاتی بلاک چین TRM Labs و Metrica در این جلسه شرکت کنند.

دستور کار کنفرانس همچنین شامل جلسه ای برای بررسی کمیته فرعی ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین است که به تقویت مناقصه ها برای به دست آوردن صلاحیت نظارتی بر روی ارزهای دیجیتال کمک می کند.

دستور کار پانل مربوط به DeFi CFTC در کنفرانس. منبع: CFTC

پیش از این در ۱۳ فوریه، کمیته مشاوره بازار جهانی CFTC (GMAC) جلسه ای برگزار کرد و در اولین جلسه خود درباره بازارهای دارایی دیجیتال بحث کرد.

مربوط: نماینده ماکسین واترز می گوید همه رگولاتورهای ایالات متحده “بهتر است در مورد ارزهای دیجیتال متحد شوند”

کمیسر کارولین فام، که بر این کنفرانس نظارت داشت، گفت که بازار ارزهای دیجیتال “واقعاً بدون مرز” است و از سیاستگذاران خواست تا “درک کنند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است” و پیشنهاد می کند که رویکرد سیاستی ایالات متحده “با ترک مردم پیش نشوید”. پشت،” او اصرار کرد.

CFTC به دنبال کنترل نظارتی بخش رو به رشد کریپتو از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است و کمیسیونر CFTC از کنگره می‌خواهد که نظارت نظارتی بر کریپتوها را انجام دهد.

روستین بهنام، رئیس CFTC نیز به همین ترتیب تلاش می‌کند تا توجیه کند که چرا رگولاتورها باید در این زمینه قدرت داشته باشند، و می‌گوید که کمیسیون “موقعیت خوبی” برای رسیدگی به کمبود مقررات دارد.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا