اخبار ارز دیجیتال

تبادل غیرمتمرکز PancakeSwap به GameFi منتقل می شود

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

DEX با پروتکل BNB GameFi Mobox برای ایجاد یک بازی دفاعی برج بلاک چین همکاری کرده است.

در 29 می، صرافی غیرمتمرکز (DEX) PancakeSwap اعلام کرد که یک بازی دفاعی برج جدید GameFi را با مشارکت پروتکل BNB GameFi Mobox راه اندازی کرده است. این بازی که “محافظ پنکیک” نام دارد، به بازیکنان این امکان را می دهد تا توکن های کیک اصلی DEX را برای جوایز درون بازی بازخرید کنند.

کاربردهای توکن های کیک در Pancake Protector شامل تسریع روند تراز کردن، خرید ارز درون بازی، ادعای قهرمانان کیک، قرار دادن کیک برای کسب منابع، باز کردن سطوح بازی و موارد دیگر است. همچنین یک بازار درون بازی برای تجارت قهرمانان کیک وجود دارد که می‌توانید با شرکت در قرعه‌کشی‌ها برای برنده شدن جوایز ارتقاء Token غیرقابل تعویض (NFT) آن را بیشتر تقویت کنید. سازنده بازی را به شرح زیر توصیف کرد:

«برگرفته از بازی MOLAND Defense MOBOX، بازیکنان نقش یک فرمانده را برای جمع‌آوری شخصیت‌های قهرمان در سطوح مختلف برای شرکت در یک بازی دفاعی برج بر عهده می‌گیرند. شخصیت‌های قهرمان CAKE محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی هستند و می‌توان آنها را با توکن‌های کیک خریداری کرد.

علاوه بر این، بازیکنان NFT های خود را با قهرمانان درون بازی خود ادغام می کنند تا در پروفایل PancakeSwap ظاهر شوند.

گیم پلی محافظ پنکیک

PancakeSwap که در سال 2020 راه اندازی شد، با حجم معاملاتی 462 میلیارد دلاری و کل مبلغ قفل شده بیش از 2.5 میلیارد دلار، به یکی از محبوب ترین DEX تبدیل شده است.

در ماه آوریل، DEX پیشنهاد Pancake Swap v2.5 Tokennomics را تصویب کرد، که تورم توکن کیک را از بیش از 20٪ به محدوده هدف 3٪ تا 5٪ کاهش می دهد. از آن زمان، ارزش جایزه اسمی شرط بندی کیک کاهش یافته است و باعث شده است که قیمت توکن کیک 36 درصد در ماه گذشته کاهش یابد و در زمان انتشار به 1.73 دلار برسد. قبل از این پیشنهاد، PancakeSwap یک مدل انتشار توکن بالا را برای تشویق کاربر به کار می‌گرفت.

مجلات: Huobi Employees Revolt، GameFi Survives، Antminer از استروئیدها استفاده می کند

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا