اخبار ارز دیجیتال

صرافی غیرمتمرکز dYdX «کاهش» خدمات را برای کاربران کانادایی اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این صرافی گفت: “ما امیدواریم که محیط نظارتی در کانادا در طول زمان تغییر کند تا به ما امکان دهد خدمات خود را در این کشور از سر بگیریم.”

صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال dYdX اعلام کرده است که در هفت روز آینده با خروج از بازار، حساب های کاربری کانادایی را محدود خواهد کرد.

در یک پست وبلاگی در 7 آوریل، dYdX گفت که در حال “خارج شدن تدریجی خدمات” در کانادا است و ورود کاربران جدید در این کشور را متوقف کرد. در 14 آوریل، صرافی تمام کاربران کانادایی موجود را به حالت «فقط پرداخت» منتقل می‌کند و فقط امکان برداشت وجه را می‌دهد.

صرافی گفت: “dYdX متعهد به ارائه شفافیت در مورد تصمیمات محصول و دموکراتیک کردن دسترسی به فرصت های اقتصادی است.” ما امیدواریم که بتوانیم خدمات را در کشور از سر بگیریم.

این اقدام به دنبال آن است که تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار کانادا محدودیت‌های بیشتری را در مورد الزامات ثبت نام برای مبادلات ارزهای دیجیتال در این کشور اعلام کردند. این قانون پلتفرم‌ها را ملزم می‌کرد که «مشتریان کانادایی را از انعقاد قراردادهای رمزنگاری برای خرید یا فروش دارایی‌های رمزنگاری که خود اوراق بهادار و/یا مشتقات هستند، منع کنند.»

مربوط: GMX و dYdX برای رتبه اول در مشتقات غیرمتمرکز رقابت می کنند

در سپتامبر 2022، بسیاری از کاربران dYdX و کسانی که در فضای کریپتو هستند، از تبلیغ یک صرافی غیرمتمرکز که 25 دلار پاداش سپرده برای تأیید هویت شخصی با استفاده از تصاویر وب‌کم زنده ارائه می‌کرد، انتقاد کردند. این صرافی بعداً با استناد به “تقاضای شدید” به جای بخشی از نگرانی های حفظ حریم خصوصی، برنامه را خاتمه داد.

مجله: راهنمای رمزنگاری تورنتو: شهر رمزنگاری

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا