اخبار ارز دیجیتال

Decentraland اجاره ملک مجازی را برای صاحبان زمین راه اندازی می کند

پلتفرم Metaverse اعلام کرده است که کاربرانی که مالک زمین در Decentraland هستند، می توانند به طور رسمی حقوق فضای خود را از طریق بازار دیجیتال اجاره کنند.

پلتفرم Metaverse Decentranland یک ویژگی پلتفرم جدید را اعلام کرده است که به کاربرانی که صاحب زمین های مجازی هستند اجازه می دهد تا در واقع صاحبخانه شوند. اکنون مالکان می توانند ملک خود را به طور رسمی به سایر کاربران در پلتفرم برای مدت زمان از پیش تعریف شده اجاره دهند.

این به کاربران اجازه می دهد تا از دارایی های Metaverse درآمد غیرفعالی کسب کنند.

Decentraland مالک زمین را به عنوان آدرس حساب یا کیف پولی که قرارداد هوشمند LAND را در اختیار دارد، اعم از “پست، ملک، یا هر دو” طبقه بندی می کند.

تمام اجاره‌های زمین با نماد بومی Decentraland (MANA) انجام می‌شود و به طور کلی پرداخت می‌شود. این پلتفرم نمونه‌هایی از دانشگاه‌های دیجیتالی را ارائه داد که زمین برای ساختن پردیس‌ها و دی‌جی‌ها فضا را برای باشگاه‌ها و مهمانی‌ها اجاره می‌دهند.

مانند اکثر اجاره نامه های فیزیکی املاک و مستغلات، مالکان Decentraland نمی توانند زمین را بفروشند یا پیشنهاد خرید را تا پایان مدت اجاره دریافت کنند.

یکی از دنبال کنندگان Decentraland در توییتر پیشنهاد کرد که همان سرویس اجاره ای باید برای پوشیدنی ها در دسترس باشد. به طور کلی، واکنش جامعه مثبت بود.

مربوط: آینده پذیرش قرارداد هوشمند سازمانی

این به این دلیل است که متاورس به تکامل خود ادامه می دهد و توجه بیشتری را از داخل و خارج از صنعت Web3 جلب می کند.

خود کلمه Metaverse به عنوان کلمه سال فرهنگ لغت آکسفورد نامگذاری شد، اما در رتبه دوم قرار گرفت.

غول اینترنتی سنتی موزیلا اخیراً Active Replica را برای تقویت قابلیت‌های متاورس خود و افزایش تجربه دیجیتال برای کاربران خود خریداری کرده است. در همین حال، توسعه دهنده متاورس و گیم فای، انیموکا، شایعاتی مبنی بر ایجاد یک صندوق 1 میلیارد دلاری متاورس برای توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت واقعیت های دیجیتال هستند را تایید کرده است.

متاورس، به‌ویژه رویدادهای بزرگ مانند جشنواره‌ها و هفته‌های مد، همچنان دروازه‌ای به دنیای بزرگ‌تر Web3 برای اعضای جدید جامعه و توسعه‌دهندگان است.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا