اخبار ارز دیجیتال

Debt Box v. SEC: جزئیات ناراحت کننده ظاهر می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

درگیری حقوقی ادامه دار بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و Debt Box افشاگری های نگران کننده ای را آشکار کرده و باعث شده است که بسیاری از رفتار رگولاتور زیر سوال ببرند. جان ای. دیتون، مدافع برجسته XRP گفت بیان شداین منعکس کننده احساسات در مورد بیش از حد دولت است و SEC را به سوء رفتار عمدی متهم می کند.

SEC اظهارات گمراه کننده را می پذیرد

SEC مدعی است که Debt Box بیش از ۵۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران فریب داده است. اگرچه اتهامات اصلی وی همچنان باقی است، کمیسیون SEC در ماه دسامبر اعتراف کرد که وکیل حقوقی سهوا در جلسه استماع ۲۸ ژوئیه اظهارات نادرستی داده است که به او اجازه می دهد دستور منع، مسدود کردن دارایی ها و سایر محدودیت ها را علیه Debt Box دریافت کند.

در پاسخ به دستور دادگاه برای نشان دادن علت، متهمان صندوق بدهی ادعا کردند که کارکنان دفتر منطقه ای سالت لیک سیتی SEC از اشتباهات آگاه بودند اما تصمیم گرفتند تا ماه ها آنها را اصلاح نکنند که به متهمان و ثالثاً به طرف جهانی آسیب رساند. سازمان های.

تاثیر بر جامعه Debt Box

عواقب اقدامات SEC به پیامدهای قانونی محدود نشد، آنها تأثیر عمیقی بر جامعه Debt Box گذاشتند. یک پیشرفت شگفت‌انگیز این است که یک فرمان محدودکننده موقت (TRO) منجر به خاموش شدن پلتفرم Debt Box شد و بیش از ۳۰۰۰۰۰ کاربر را در بیش از ۱۳۰ کشور تحت تأثیر قرار داد. ارزش بازار توکن مربوطه بیش از ۵۶ درصد کاهش یافت که منجر به زیان مالی برای دارندگان توکن شد که در سوء رفتار ادعایی دخیل نبودند.

علاوه بر این، ضرر شخصی متهمان Debt Box، از جمله جیسون اندرسون، جیک اندرسون، شاد برانون و روی نلسون، بسیار زیاد بوده است. مارشال‌ها و وکلای مسلح آمریکایی از خانه‌های آنها بازدید کردند که اسناد دادگاه را تشکیل دادند و بازرسی دارایی‌ها را آغاز کردند. مسدود شدن حساب های بانکی، از دست دادن روابط تجاری و ناراحتی های روانی زندگی شخصی و حرفه ای آنها را مختل کرد.

جالب اینجاست که پرونده Debt Box مشابه با یکی دیگر از نبردهای حقوقی برجسته، LBRY v. SEC است. در سال ۲۰۲۲، SEC علیه شبکه اشتراک فایل مبتنی بر بلاکچین LBRY شکایت کرد و ادعا کرد که قوانین اوراق بهادار فدرال در مورد فروش اعتبارات محلی LBRY (LBC) را نقض کرده است. LBRY استدلال کرد که LBC یک امنیت نیست، اما یک قاضی در نیوهمپشایر در نوامبر به نفع SEC حکم داد و حکم نهایی در ۱۱ ژوئیه ثبت شد. پس از این تصمیم، LBRY اعلام کرد که بسته خواهد شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا