اخبار ارز دیجیتال

مرگ و خودمدیریتی: چگونه در هنگام مرگ، کریپتو خود را تسخیر کنیم

وکیل رمزارز پیشنهاد می‌کند، در میان سایر پیشنهادات، دستورالعمل‌های بسیار دقیقی را در وصیتنامه‌اش گنجانده و یک خویشاوند ارزنده را تعیین کند.

وکلا هشدار می‌دهند که سرمایه‌گذاران معمولی ارزهای دیجیتال احتمالاً قصد ندارند به این زودی‌ها در سنین بالا بمیرند، اما این بدان معنا نیست که آنها نباید برای انتقال ارزهای دیجیتال در صورت مرگ غیرمحتمل برنامه‌ریزی کنند.

ایرینا هبر، وکیل ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، در صحبت با کوین تلگراف، معتقد است که ارزش «میلیاردها» بیت کوین (BTC) به دلیل عدم برنامه ریزی مناسب مربوط به مرگ توسط هادلر از بین رفته است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از خانواده ها به دلیل بردن کلیدهای خصوصی به گور، دسترسی به دارایی های رمزنگاری شده عزیزان خود را از دست داده اند، بر اهمیت بحث در مورد دارایی های رمزنگاری با اعضای خانواده و گنجاندن آنها در وصیت نامه آنها تاکید کرد.

هبر گفت که سرمایه گذار معمولی ارزهای دیجیتال “یک هزاره مرد” بین ۲۷ تا ۴۲ سال است، گروهی که “در نهایت” باید در صورت مرگشان امور مالی خود را حل کنند. این گروه سنی است که اهمیت دارد.

اما وکلا بر این باورند که اطمینان از اینکه متولی وصیت نامه در استفاده از کیف پول سرد و گرم برای توزیع صحیح دارایی های خود مهارت دارد، «ضروری» است.

لیام هنسی، وکیل دارایی دیجیتال که شریک شرکت حقوقی استرالیایی Gadens است، می‌گوید که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باید وصیتنامه‌ای را به عنوان «اولین گام» برای محافظت از آینده خانواده‌شان آماده کنند. ما فکر می‌کنیم که باید بدانید، اما همچنین باید به خاطر داشته باشید. که ارزهای دیجیتال دارایی های پیچیده ای هستند. و وصیت نامه باید حاوی دستورالعمل های واقعاً خاصی باشد که رمزها کجا هستند و چگونه باید به کلیدها دسترسی داشت.

الان رای بدهید!

هیبر “مشکلات بزرگ” را در روند به ارث بردن دارایی‌های رمزنگاری مشاهده کرده است. این شامل مواردی می‌شود که اعضای خانواده به او کمک می‌خواستند تا به دارایی‌های رمزنگاری شده عزیزان متوفی خود دسترسی پیدا کنند.

کرش گوسای، وکیل دارایی دیجیتال، معتقد است که به دلیل عدم درک دارایی های دیجیتال، اطلاع رسانی به ذینفعان در مورد ارزهای دیجیتال بسیار مهم است.

گوسای گفت که معتقد است مهم است که مجریان و عزیزان از وجود دارایی‌های کریپتو مطلع شوند، اما به اشتراک گذاشتن اطلاعات حیاتی ورود یا عبارات اولیه ضروری نیست.

او پیشنهاد کرد که در صورت تمایل می توان عبارات بذر را بین چهار عضو خانواده تقسیم کرد.

تاثیر مالیات

وراثت رمزنگاری همچنین می تواند با تفاوت در ساختارهای مالیاتی بین حوزه های قضایی پیچیده شود.

هیبر افزود که برخی از حوزه های قضایی دارای مالیات بر ارث هستند. برای مثال، در بریتانیا، دارایی‌های کریپتو در صورت مرگ مالک، مالیات بر ارث و مالیات بر عایدی سرمایه در صورت دفع مؤثر «مبلغ» هستند.

مربوط: پاسخ به این سوال بیمارگونه: وقتی می میرید برای بیت کوین چه اتفاقی می افتد؟

در استرالیا مالیات بر ارث وجود ندارد، اما هبر خاطرنشان کرد که هنگام واگذاری دارایی های به ارث رسیده از دارایی متوفی، مالیات بر عایدی سرمایه وجود دارد.

او اشاره کرد که حوزه های قضایی معاف از مالیات مانند امارات متحده عربی وجود دارد.

لیام هنسی، شریک وکیل دارایی دیجیتال در Gadens، اضافه کرد که به دلیل عواملی مانند نوسان قیمت و پروتکل های اجرای هوشمند، دریافت بهترین قیمت برای دارایی دیجیتال می تواند مسئله دیگری باشد.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا