اخبار ارز دیجیتال

Deal Box بلاک چین ۱۲۵ میلیون دلاری و صندوق سرمایه گذاری وب ۳ را راه اندازی کرد

این شرکت قبلاً در توکن کردن سهام و انتشار اوراق قرضه برای استارت آپ ها تخصص داشت.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در ۱۸ ژانویه، پلتفرم مشاوره و ارائه توکن در بازار سرمایه مستقر در ایالات متحده، Deal Box سرمایه گذاری ۱۲۵ میلیون دلاری جدیدی را با تمرکز بر استارت آپ های بلاک چین و وب ۳.۰ اعلام کرده است. یک بخش سرمایه گذاری خطرپذیر ایجاد کرده است. این صندوق که Deal Box Ventures نام دارد، در شرکت‌هایی که در بخش‌های رشد در حال ظهور، املاک و مستغلات، فین‌تک، فن‌تک و تأثیرات اجتماعی طبقه‌بندی می‌شوند، سرمایه‌گذاری می‌کند. توماس کارتر، موسس و رئیس Deal Box، در مورد تحولات امروز گفت:

Deal Box Ventures نقطه عطفی در سفر ما برای سرمایه‌گذاری در امیدوارکننده‌ترین و مخرب‌ترین استارت‌آپ‌های بلاک چین است و برای موفقیت با ساده‌سازی و بازنگری مدل‌های سنتی تأمین مالی ضروری است. ما یک ابزار قدرتمند و یک اکوسیستم جمع‌آوری سرمایه ارائه خواهیم کرد.»

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری اولیه وب ۳.۰، Deal Box خرید سهام در Total Network Services، Rypplzz و Forward-Edge AI را تکمیل کرده است. Rypplzz از بلاک چین برای اتصال اشیاء دیجیتال و فیزیکی برای تجربیات مبتنی بر مکان استفاده می کند. هوش مصنوعی Forward-Edge می گوید به دنبال بهبود شرایط انسانی با استفاده از فناوری به همین نام است، در حالی که توتال خدمات شبکه از UCID بلاک چین (شناسه ارتباطات جهانی) برای بهبود امنیت زنجیره تامین استفاده می کند. این شرکت ادعا می کند که توسعه داده است.

کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود که تامین مالی سرمایه گذاری خطرپذیر بلاک چین در سال ۲۰۲۲ علیرغم ادامه بازار نزولی از سال ۲۰۲۱ پیشی خواهد گرفت. این صنعت در مجموع ۳۶.۱ میلیارد دلار در سال در مقایسه با ۳۰.۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ به دست آورد.

Deal Box قبل از راه اندازی بازوی سرمایه گذاری خود، در ارائه مشاوره حقوقی، حسابداری و جدول سرمایه به کارآفرینان استارتاپ تخصص داشت. یکی از تمرکزهای آن اوراق بهادار دیجیتال است، جایی که شرکت‌ها می‌توانند از طریق انتشار اوراق قرضه یا سهام به سرمایه سرمایه‌گذار دسترسی داشته باشند. این شرکت که در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد، ادعا می کند که بیش از ۵۰۰ مشتری دارد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا