اخبار ارز دیجیتال

پرش گربه مرده؟قیمت بیت کوین برای بالاترین سطح ۵ ماهه به ۲۳۰۰۰ دلار نزدیک می شود

بیت کوین در آستانه بازیابی میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای خود است، اما معامله گران هنوز به شدت نسبت به حرکت صعودی قیمت بیت کوین تردید دارند.

بیت کوین (BTC) در ۲۱ ژانویه به بالای ۲۳۰۰۰ دلار رسید زیرا خریداران آسیایی قدرت دوباره بازار را افزایش دادند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

نقدینگی مناقصه مشکوک

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بازار نزولی BTC/USD یک شبه در Bitstamp به ۲۲۷۹۰ دلار رسید که بالاترین میزان از ماه اوت است.

علیرغم ترس از یک اصلاح بزرگ، بیت کوین همچنان به شگفتی خود ادامه داد زیرا معامله گران راه را برای سودهای بیشتر در میان هجوم اوج های چند ماهه جدید هموار کردند.

همانطور که Skew تاجر روزانه اشاره کرد، فشار سمت فروش از سوی بازارسازان توسط صرافی ها جذب شد و آسیا به آخر هفته پیش رفت.

“یک رالی دیگر با پیشنهادهای آسیایی تقویت شد. خریداران TWAP فشار فروش را از MM جذب می‌کنند. پیشنهادات گسترده برای افزایش قیمت و دیوارهای درخواستی جلوتر از فشار کوتاه دیگری هستند.” نظر داد در نمودارهای مصنوعی

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: Skew/Twitter

در همین حال، شاخص‌های مواد منبع تحلیلی روی زنجیره با پرچم اطمینان حاصل کنید که نقدینگی روز قبل در Binance حذف شده است.این اجازه می دهد تا اولین اجرا بیت کوین از ۲۲۰۰۰ دلار فراتر رود

بی ثباتی ادامه دارد. من نوشته ام بخشی از آپدیت بعدی

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

طبق معمول، آخرین رکوردهای بیت کوین به دور از ایجاد سوء ظن است، و چهره های آشنا همچنان از معامله گران ترغیب می کنند که خود را برای بدترین شرایط آماده کنند.

Toni Ghinea، تحلیلگر می گوید: «هرچه پمپ بزرگتر باشد، کاهش بیت کوین سخت تر خواهد بود. زمزمه کرد، در حالی که رمزگذاری ادعا کرد که کل جنبش نمی تواند چیزی بیش از یک “جهش گربه مرده” باشد.

او خلاصه کرد: «چه این موجی از نجات گربه مرده باشد یا یک تلنگر بیت کوین، دیدن بازگشت خوش‌بینی به ارزهای دیجیتال بسیار عالی است.

یکی از مفسران محبوب همچنین پیشنهاد کرد که معامله گران با توجه به اینکه چرا پس از پایان یک هفته معاملات در TradFi، افزایش بیشتری رخ داد، دستکاری کردند.

به‌روزرسانی «افرادی که واقعاً می‌خواهند ارزهای دیجیتال بخرند و صاحب ارزهای دیجیتال شوند، هر جمعه تا پایان معاملات منتظر نمی‌مانند». خواندن، افزود که “اهداف این خریداران روشن است.”

در اوایل این هفته، Material Indicators به ​​طور مشابه در مورد یک پیشنهاد طراحی شده برای BTC هشدار داد.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

میانگین های متحرک پیشرو در افق

بنابراین، همه نگاه ها به بسته شدن هفتگی آینده BTC/USD است که در صورت حفظ قیمت های فعلی، بالاترین قیمت از اواسط آگوست خواهد بود.

در همان زمان، به نظر می رسید که بیت کوین در آستانه چاپ یک به اصطلاح “صلیب مرگ” در نمودار هفتگی است، با نزول ۵۰ WMA بالاتر از ۲۰۰ WMA که هنوز در حال افزایش است.

نمودار کندل استیک ۱ هفته ای بیت کوین/دلار (Bitstamp) 50، ۲۰۰WMA منبع: نمای معاملاتی

مرتبط: بیت کوین با سقوط ۱۵۰۰۰ دلاری آمریکا به دلیل “فشرده شدن مالی” روبرو می شود – آرتور هیز

هدف اصلی میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای (WMA) است که در حال حاضر ۲۴۶۵۰ دلار است و تا سال ۲۰۲۲ به آن دست نخواهد یافت.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا