اخبار ارز دیجیتال

D&D Nuke NFT Ban، “Kill-to-Earn” Zombie Shooter، Illuvium: Zero Hot Take — Web3 Gamer – Cointelegraph Magazine


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آیا Play-to-Earn واقعاً مرده است یا دوباره بازخواهد گشت؟ نوجوان از اولین برداشت‌ها از بازی‌های NFT Labs Yuga و Illuvium: Zero 1.6 میلیون دلار درآمد کسب می‌کند.

اولین نسخه ستون بازی ماهانه Web3 Cointelegraphs بر داستان ها و رویدادهای برتر در فضای بازی بلاک چین در چند هفته گذشته و همچنین نسخه های آینده تمرکز دارد.

بازیکنان فورتنایت جوایز Dookey Dash را می فروشند

کمی بیش از یک ماه است که Yuga Labs غول NFT، شرکتی که پشت سر Bored Ape Yacht Club (BAYC) و سایر مجموعه‌های برتر NFT قرار دارد، Dookey Dash، یک بازی مبتنی بر مهارت و مزرعه برنج نعناع NFT را راه‌اندازی کرد.

در جست و جوی سگی به نام گری، بازیکن باید از فاضلاب عبور کند، از موانع عبور کند، نیروها را جمع آوری کند و به دنبال کلیدهای طلایی باشد.

در طول سه هفته، دارندگان Sewer Pass NFT برای کسب رتبه برتر در تابلوهای امتیازات و جوایز مختلف با یکدیگر رقابت کردند. صاحبان BAYC و مجموعه خواهران Mutant Ape Yacht Club می توانند گذرنامه رایگان درخواست کنند، اما خرید ارزان نبود. کمترین قیمت فعلی 2.4 اتر (ETH) (3888 دلار) است.

انجام دویدن در معبد روی توالت سخت است.

آزمایشگاه یوگا گزارش می دهد که این بازی بیش از 7.5 میلیون بار بازی شده است. این معادل 80 سال زمان بازی است که به طور متوسط ​​حدود 28 ساعت در هر پاس است. بیش از 9000 پاسور از $APE خود برای خرید بوست استفاده کرده اند که حدود یک سوم بازیکنان فعال را تشکیل می دهند. با این حال، مشخص نیست که چند نفر این بازی را انجام دادند. تنها 51 درصد از گذرهای فاضلاب صاحبان خود را دارند. این بدان معناست که بسیاری از افراد چندین پاس را ذخیره می کنند.

راند جایزه بازی، Dookey Dash: Toad Mode، در اول مارس جدول امتیازات را به پایان رساند.

جایزه اصلی، کلید، به کایل جکسون، معروف به منگرال در توییچ و یوتیوب رسید. بازیکن 18 ساله حرفه ای Fortnite بدون شک غارت بسیار مهمی را که به تازگی به دست آورده است گرامی می دارد و او به سرعت The Key را برای فروش در OpenSea قرار داد.

او 2222 ETH (3.6 میلیون دلار) می خواست و در نهایت آن را این هفته به قیمت 1000 ETH (1.6 میلیون دلار) به مدیر عامل شرکت آمریکایی ضایعات Adam Weitsman فروخت.

به گفته اسپنسر تاکر، مدیر ارشد گیمر جدید Yuga Labs، این بازی تازه شروعی است برای اینکه این شرکت در مورد اتصال نقاط بین NFT ها، بازی و تعامل با جامعه فکر می کند.

او گفت که ما می خواهیم این چیزها خنده دار و عجیب باشند، اما همچنان مرزهای درک مردم از صنعت NFT را زیر پا می گذاریم.

این فقط یک jpeg نیست، بلکه همه چیز در مورد ابزار، نوآوری، ایجاد تجربیات تعاملی، و امیدواریم که بازیکنان جدید را در فضای وب 3 قرار دهد.

خط تیره دوکی
گیم پلی Dookie Dash.منبع: یوگا لب

Dungeons & Dragons ممنوعیت NFT را حذف می کند

Dungeons & Dragons (D&D) ناشر Wizards of the Coast مجبور شد تغییرات پیشنهادی در مجوز بازی باز (OGL) را در ژانویه پس بگیرد. برای بیش از 20 سال، OGL به مردم اجازه می دهد پروژه های مشتق D&D مانند رمان های گرافیکی و نمایشنامه ها را ایجاد کنند.

از جمله تغییراتی که در حال حاضر حذف شده است، ممنوعیت NFT ها و سایر ادغام های بلاک چین است. از قضا، با توجه به اینکه Wizards of the Coast متعلق به Hasbro است، که خود سال گذشته مجموعه Power Rangers NFT را در بلاک چین Wax معرفی کرد.

این شرکت همچنین سعی کرد حق امتیاز پرداخت شده توسط سازندگان محتوای با اندازه مشخص و قدرت های جدیدی را برای Wizards برای فسخ مجوز پروژه ها معرفی کند.

این درام الهام بخش شرکت آمریکایی Gripnr است که در حال توسعه یک بازی D&D یکپارچه با NFT به نام The Glimmering است. مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آن، برنت مک کراسن، گفت که از اینکه به روز رسانی لغو شده است و قوانین D&D منتشر شده و اطلاعات عمومی به مجوز Creative Commons منتقل شده اند و برای همیشه رایگان است، بسیار هیجان زده است.

او گفت که قرار نیست فقط وسایلش را جمع کند و به خانه برود.

NFT ها و سایر فناوری های نوظهور بالقوه دلایل معتبری برای لغو OGL نیستند. ما با تلاش‌های آتی که ممکن است استفاده از بلاک چین را به روشی مشابه محدود کنند، مخالفت خواهیم کرد. او افزود که این اساس کسب و کار اصلی GRIPNR است.

ممنوعیت Wizards of the Coast در نهایت کارساز نشد، اما اقدامات مشابهی را برای ممنوع کردن حالت‌های NFT از سرورهای Minecraft و Grand Theft Auto دنبال کرد.

با این حال، Rockstar Games، سازندگان Grand Theft Auto، مدت کوتاهی پس از اعلام ممنوعیت، نامه لغو را برای سازنده ارسال کرد، اما بازی NFT هنوز بر روی سرورهای Minecraft است، بنابراین متعلق به مایکروسافت نیست. به نظر نمی رسد استودیو Mojang این کار را انجام دهد. آن را اجرا کند.

DD
هنر جلد برای D&D Players Handbook.منبع: جادوگران ساحل

Square Enix بازی Symbiogenesis مبتنی بر NFT را راه اندازی کرد

در تقاطع تاریک و خشونت آمیز بین بازی های سنتی و وب 3، Square Enix جزئیات بازی NFT آینده خود را اعلام کرده است. Symbiogenesis اولین بار در ماه نوامبر به عنوان یک بازی مبتنی بر اتریوم معرفی شد. پس از آن به Polygon تغییر مکان دادیم که قصد داریم در بهار امسال عرضه کنیم.

در میان بازی سازان سنتی، Square Enix یکی از صعودی ترین ها در وب 3 است. یوسوکه ماتسودا، رئیس آن، در نامه ای به مناسبت سال نو در ژانویه، موقعیت خود را دو برابر کرد و رشد بازار بازی های بلاک چین بالغ تر را در سال آینده پیش بینی کرد.

همچنین بخوانید
ویژگی

مقدمه ای جدید بر بیت کوین: یک مطالعه 9 دقیقه ای که می تواند زندگی شما را تغییر دهد

ویژگی

آیا کانون ارزهای دیجیتال از شرق آسیا دور می شود؟

این بازی در یک قاره شناور فانتزی جریان دارد و از بازیکنان می‌خواهد که قفل داستان‌ها را از طریق NFT‌هایی باز کنند که می‌توان آنها را خریداری، مبادله کرد یا با انجام ماموریت‌ها به دست آورد.

دیگر استودیوهای بازی سازی AAA در شرق آسیا نیز در پروژه Web3 مشارکت دارند. اما در حالی که آنها به طور کلی در آزمایش های خود تهاجمی تر از همتایان آمریکایی خود هستند، هنوز مقاومت هایی وجود دارد.

شایعه ای در کیوتو این است که مقامات دفتر مرکزی نینتندو مشتاق NFT نیستند.

و حتی شرکت های علاقه مند به ارزهای دیجیتال محتاط هستند. هیچ کس هنوز با ارزش ترین IP خود را به خطر نینداخته است و ترجیح می دهد واکنش ها را با عناوین کمتر شناخته شده آزمایش کند.

فاینال فانتزی
یکی از عناوین پرچمدار اسکوئر انیکس، Final Fantasy XVI، قرار است اواخر امسال عرضه شود.منبع: Square Enix

بازی Wagyu از تیرانداز زامبی کشتن برای کسب درآمد استفاده می کند

Wagyu Games، یکی از موردانتظارترین بازی‌های Web3 در چند ماه گذشته، در پایان ماه فوریه از بازی زامبی تیراندازی اول شخص Undead Blocks رونمایی کرد.

با تمام ویژگی های تیراندازی زامبی کلاسیک، از جمله حالت های چند نفره، Undead Blocks در طول دوره بتا خود روزانه حدود 2500 بازیکن فعال به دست آورد.

با این حال، راه اندازی کامل شامل یک ویژگی کشتن برای کسب درآمد برای دارندگان NFT است. این را می توان معامله کرد یا برای خرید و ارتقاء سلاح های NFT استفاده کرد. این بازی همچنین دارای یک نشانه دوم برای حاکمیت، UNDEAD است که می تواند برای پاداش در نظر گرفته شود.

این شرکت در زمانی که بازی‌های دیگر در مورد رویکردشان به پاداش‌ها و نشانه‌ها محتاط هستند، جوایز بازیکنان را افزایش می‌دهد. اثبات وجود راهی پایدار برای به اشتراک گذاشتن جوایز با بازیکنان. هنوز.
بازی برای کسب درآمد نیز به عنوان محرک رشد از بین رفته است. نظرسنجی سال 2021 اتحاد بازی های بلاک چین نشان داد که 67.9 درصد از متخصصان بازی انتظار دارند که بازی و درآمد یک محرک اصلی رشد باشد. یک نظرسنجی مشابه در ژانویه نشان داد که این تعداد به تنها 22.5٪ کاهش یافته است.

بلوک مرده
گیم پلی بلوک Undead. منبع: توییتر/تغییرناپذیر

ایربیم داغ: صفر

در ژانویه، ایلوویوم یک آلفای خصوصی از Illuvium: Zero منتشر کرد. این یک شبیه سازی ساختمان بر اساس جمع آوری و پردازش منابع طبیعی در Illuvium Land NFT است. سومین بازی این شرکت استرالیایی بلافاصله پس از انتشار بتای خصوصی Overworld در ماه دسامبر دنبال شد.

به SimCity BuildIt فکر کنید.

بررسی آلفا قطعا بسیار ناعادلانه است. نسخه آلفای بازی هنوز در مراحل اولیه است. آنها باید اشکالاتی داشته باشند و گیم پلی کاملی نداشته باشند. این واقعیت که تقریباً به خوبی BuildIt است (نباید آن را با نسخه غیر موبایل SimCity اشتباه گرفت) بیش از Illuvium در مورد BuildIt می گوید.

بیشتر بخوانید: بهتر از Axie Infinity: برنامه های ایلوویوم کایران وارویک برای سال 2032

اما از اصول مشابهی پیروی می کند. مجموعه ای منتخب از ساختمان ها وجود دارد که می توان به زمین اضافه کرد که برخی از آنها باید با ساخت ساختمان های دیگر باز شوند. سپس می توان از این ساختمان ها برای استخراج و ذخیره منابع استفاده کرد. من کنجکاو هستم که این منابع در نهایت برای چه استفاده می شوند.

اگرچه محدود به 6500 بازیکن است، اما طبق گفته Illuvium، این بازی احتمالاً محبوب ترین در بین سه بازی منتشر شده است، زیرا به دلیل در دسترس بودن آن بر روی دستگاه های تلفن همراه و بازیکنان NFTs قبلاً روی آن سرمایه گذاری کرده اند. زیرا از آن استفاده می کند.

کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران، گفت: در مورد نسخه‌های آینده ایلوویوم، تیم برنامه‌هایی برای بهبود گرافیک و گیم‌پلی دارد.

ایربیم: صفر
بازی Irbium: Zero.منبع: ایرویوم

برنامه های آینده

نسخه موبایل Gods Unchained Gods Unchained برنامه های خود را برای نسخه موبایلی در ماه فوریه اعلام کرد. ما در حال حاضر در حال ارائه یک پیش آلفا برای اعضای فعال جامعه و درخواست بازخورد هستیم. دوره آزمون در 22 مارس به پایان می رسد.

هیولای زنجیره ای نسخه دسترسی زودهنگام Chained Monsters که کمی شبیه به پوکمون است، در تاریخ 6 مارس به فروشگاه Epic Games می آید. همچنین در iOS و Android موجود است، بازیکنان می توانند دنیای باز Ancora را کاوش کنند، هیولاها را بگیرند و بجنگند.

ایربیم: فراتر از چهارمین بازی Illuvium یک بازی جمع‌آوری کارت خواهد بود که بازیکنان بر اساس نحوه سفارشی کردن کارت‌های خود و تکمیل نقاط عطف در مجموعه امتیاز کسب می‌کنند.

سفر دوم به طرف دیگر Yuga Labs در اواخر ماه مارس، Second Trip to the Otherside را با به‌روزرسانی‌های آواتارها و سایر ویژگی‌های جدید راه‌اندازی می‌کند. پس از آن دومین تجربه ای به نام Legends of the Mara، یک تجربه دو بعدی مستقل که توسط Apecoin طراحی شده است، دنبال می شود.

راهنمایی، سوال یا نظری دارید؟ تمام انتقادات، سوء استفاده ها و اظهارات عشق را در توییتر @quinnishvili برای من ارسال کنید.نویسنده: Callan Quinn

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا