🚨 اخبار ارز دیجیتال

تسویه حساب بین DCG و Genesis پس از دوره داوری ۳۰ روزه همچنان معلق است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تسویه حساب پیشنهادی در فوریه ۸۰ درصد پول را به طلبکاران جنسیس می داد، اما بسیاری از درخواست ها به داوری منجر شده است.

گروه ارز دیجیتال (DCG)، شرکت مادر شرکت ارزهای دیجیتال جنسیس کپیتال، گزارش داده است که هیچ راه حلی برای «بدهی معوق بین شرکتی» که بتواند به آن کمک کند تا طلبکاران را بازپرداخت کند، ندارد.

در اطلاعیه ۹ مه، DCG گفت که به درخواست طلبکارانش در یک دوره داوری ۳۰ روزه با جنسیس قرار دارد. این شرکت در ماه فوریه یک طرح تسویه حساب پیشنهاد داده بود که انتظار می‌رود طلبکاران جنسیس ۸۰ درصد از وجوه را پس از ارائه درخواست حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ بازیابی کنند.

اما در ماه آوریل، طلبکاران جنسیس مطالبات خود را افزایش دادند و روند ورشکستگی و “توافق اصولی” بین شرکت ها را به آشوب کشاندند. جنسیس در زمان اعلام ورشکستگی بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار بدهی داشت.

DCG گفت: “به موازات آن، DCG در حال گفتگو با ارائه دهندگان سرمایه برای تامین مالی رشد و تامین مالی مجدد بدهی های بین شرکتی معوق به Genesis است تا انعطاف پذیری مالی بیشتری را فراهم کند.” ما متعهد به دستیابی به یک نتیجه عادلانه برای همه هستیم و مشتاقانه منتظر رسیدن به یک راه حل سازنده در این دوره میانجی هستیم.»

پس از ورشکستگی جنسیس، این شرکت مشکل‌دار ارزهای دیجیتال اغلب در مرکز اختلافات حقوقی بین DCG و صرافی ارزهای دیجیتال Gemini قرار داشته است. طبق گزارش‌ها، DCG و Genesis حدود ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان Gemini بدهکار هستند که از Earn Fund قفل شده بودند و جنسیس این برنامه را با مشارکت جمینی اجرا می‌کرد. در ژانویه، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، تهدید کرد که اگر بری سیلبرت و مدیر عامل DCG نتوانند یک “معامله منصفانه” به طلبکاران جمینی ارائه دهند، شکایت خواهد کرد.

مربوط: Gemini از میانجیگری Genesis حمایت می کند اما از سرعت دادن ناراضی است

مشکلات مالی شرکت ها نیز مقامات ایالات متحده را بر آن داشته است تا اقدامات لازم را انجام دهند. در ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار جنسیس و جمینی را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرد و طبق گزارش ها، وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک در حال تحقیق در مورد جمینی بر سر برنامه Earn بود.

یک دوره مشاوره ۳۰ روزه به DCG و Genesis اجازه می دهد تا در مورد طرح بهبود پیشنهادی تا پایان ماه می رای دهند. جنسیس در پرونده اولیه فصل ۱۱ خود گفت که قصد دارد دارایی های خود را در حراج بفروشد و در ۱۹ می از ورشکستگی خارج شود.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا