اخبار ارز دیجیتال

DCG سهام مقیاس خاکستری را برای افزایش سرمایه تخلیه می کند: گزارش

این فروش ادعایی آخرین اقدامی است که این شرکت مشکل پس از اقدامات ماه های اخیر برای جمع آوری سرمایه و حفظ نقدینگی انجام داده است.

بر اساس گزارش‌ها، گروه ارز دیجیتال (DCG)، مجموعه ارزهای دیجیتال، فروش دارایی‌های خود در صندوق‌های رمزنگاری تحت مدیریت شرکت تابعه Grayscale Investments را برای افزایش سرمایه و حفظ نقدینگی آغاز کرده است.

بر اساس گزارش ۷ فوریه فایننشال تایمز، با استناد به پرونده‌های اوراق بهادار ایالات متحده، DCG حدود یک چهارم از صندوق مبتنی بر اتر (ETH) Grayscale را برای حدود یک سهم سرمایه‌گذاری کرده است. به قیمت ۸ دلار فروخته شده است. در ETH

Grayscale Ethereum Trust (ETHE) قیمت بازار هر سهم (خاکستری) در مقابل دارایی هر سهم (سبز). سس: مقیاس خاکستری

یک صندوق دیجیتالی با سرمایه بزرگ ترکیبی از بیت کوین (BTC)، اتر، و Polygon و همچنین سهام خرده فروشی در Litecoin (LTC)، بیت کوین کش (BCH) و تراست های مبتنی بر اتریوم کلاسیک (ETC) فروخته است. . (MATIC)، سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) در یک صندوق.

هنگامی که از DCG در مورد فروش سهام سؤال شد، گزارش شده است:

علیرغم این بیانیه، برخی ناظران معتقدند که DCG بری سیلبرت ممکن است به سمت یک بحران مالی پیش برود.

یکی دیگر از زیرمجموعه های آن، شرکت وام دهنده کریپتو جنسیس گلوبال کپیتال، در ۱۹ ژانویه اعلام ورشکستگی کرد و گمان می رود بیش از ۳ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار باشد.

کسب‌وکارهای متعلق به DCG به شدت تحت‌تاثیر سرایت ناشی از انفجار FTX قرار گرفته‌اند و بیش از ۵۰۰ کارمند در هفته‌های اخیر اخراج شده‌اند.

با این حال، DCG اقداماتی را برای حفظ نقدینگی در سال ۲۰۲۳ انجام داده است و در نامه‌ای به تاریخ ۱۷ ژانویه به سهامداران توصیه کرد که در تلاش برای تقویت ترازنامه خود، پرداخت سود سه ماهه را متوقف کند.

مربوط: طلبکاران Genesis انتظار دارند ۸۰٪ بهبود تحت طرح بازسازی پیشنهادی

DCG همچنین از شرکت مشاوره مالی Lazard برای کمک به کشف گزینه‌های فروش یک شرکت تابعه دیگر، رسانه رمزنگاری CoinDesk، کمک گرفت، پس از اینکه ادعا کرد پیشنهادی برای این رسانه به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار مزرعه برنج دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت DCG، Grayscale، Genesis و CoinDesk از جمله حدود ۲۰۰ کسب و کار مرتبط با رمزنگاری در سبد سرمایه گذاری خطرپذیر DCG هستند. شرکت‌های دیگری که DCG در آنها سرمایه‌گذاری کرده است عبارتند از صرافی ارزهای دیجیتال Luno و شرکت مشاوره‌ای Foundry.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا