اخبار ارز دیجیتال

شرکت های DCG بیش از ۵۰۰ کارمند خود را به دلیل گسترش بیماری اخراج می کنند

صرافی ارزهای دیجیتال لونو در ۲۵ ژانویه ۳۳۰ کارمند خود را اخراج کرد و مانند سایر شرکت های DCG مشاغل را کاهش داد.

صدها نفر در شرکت‌های متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر ارز دیجیتال گروه ارز دیجیتال (DCG) شغل خود را از دست داده‌اند.

در بحبوحه کاهش مشاغل اخیر، صرافی ارزهای دیجیتال لونو مستقر در لندن در ۲۵ ژانویه کاهش ۳۵ درصدی نیروی کار خود را اعلام کرد که بر رشد و درآمد کلی شرکت در صنعت فناوری و ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. در نتیجه آشفتگی، ما حدود ۳۳۰ نفر را رها کردیم. حرفه ای ها. عضو

لونو از سال ۲۰۲۰ به همراه HQ Digital، یک شرکت تابعه مدیریت دارایی که توسط DCG تأسیس شده و از دسامبر ۲۰۲۲ دارایی ۳.۵ میلیارد دلاری را مدیریت می کند، بخشی از پورتفولیوی DCG بوده است. بر اساس نمایه لینکدین، عملیات ستاد در ژانویه ۲۰۲۳ بسته شد و حداقل ۲۶ کارمند را تحت تأثیر قرار داد. بری سیلبرت، مدیرعامل DCG در نامه ای به سهامداران در ۱۰ ژانویه گفت: “در حالی که من هنوز به مفهوم ستاد و تیم رهبری عالی آن اعتقاد دارم، رکود فعلی کسب و کار را در کوتاه مدت در معرض خطر قرار داده است. پایداری پایدار.»

مربوط: جمینی و جنسیس مسائل حقوقی صنعت راک بیشتر

رکود فعلی، که سیلبرت به آن اشاره کرد، بر کارکنان DCG نیز تأثیر گذاشته است. این شرکت در اوایل سال جاری نزدیک به ۱۳ درصد کوچک شد و ۶۶ نفر را کاهش داد. این مجموعه ارزهای دیجیتال گفت که به دنبال اصلاح امور مالی خود و ارتقای چندین مدیر ارشد به عنوان بخشی از فرآیند بازسازی است.

علاوه بر این، ۱۱۵ شغل توسط شعبه جنسیس DCG اخراج شد. در ۵ ژانویه، کمتر از شش ماه پس از اعلام برنامه‌های خود برای اخراج ۲۰ درصد از کارکنان خود، یا ۵۲ کارمند، در ماه اوت، Genesis Global Trading 30 درصد از تیم خود را کاهش داد یا اعلام کرد که ۶۳ کارمند خود را اخراج خواهد کرد.

Genesis Global Holdco، Genesis Global Capital و Genesis Asia Pacific (که در مجموع به عنوان Genesis Capital نامیده می شود)، وام دهندگان جنسیس که پس از فروپاشی FTX با مشکلات نقدینگی مواجه شده اند، در ۱۹ ژانویه برای حمایت از ورشکستگی ثبت نام کردند، تا سقف ۱۰ میلیارد دلار در حال برآورد بدهی هستند. تجارت جهانی جنسیس و نهادهای تجارت نقدی و مشتقات جنسیس به فعالیت خود ادامه می دهند.

پورتفولیوی DCG همچنین شامل مدیر دارایی ارز دیجیتال Grayscale، پلتفرم معاملاتی Tradeblock، شرکت تامین مالی و مشاوره Foundry، و رسانه خبری Coindesk است که در نظر دارد برای تقویت ترازنامه DCG بفروشد.

بحران نقدینگی گروه ارز دیجیتال نگرانی‌هایی را در مورد ورشکستگی آتی شرکت‌های ارزهای دیجیتال و تأثیر مسری بر امور مالی سنتی ایجاد کرده است. از آنجایی که صنعت در نوامبر ۲۰۲۱ بازار صعودی را تجربه می کرد، ارزش DCG پس از فروش سهام به SoftBank، Alphabet’s CapitalG و Ribbit Capital از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفت. یک سال بعد، شرکت به دنبال افزایش ۵۰۰ دلاری برای تامین مالی پرتفوی خود در میان مشکلات نقدینگی بود.

سیلبرت خطاب به سهامداران DCG گفت: “در چند ماه گذشته، ما در واکنش به شرایط فعلی بازار، از جمله کاهش هزینه های عملیاتی و متاسفانه کاهش نیروی کار DCG، هزینه ها را به شدت کاهش داده ایم.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا