اخبار ارز دیجیتال

رئیس DCG بری سیلبرت نامه سهامداران می نویسد، جامعه واکنش نشان می دهد

نامه بری سیلبرت به سهامداران ساعاتی پس از آن منتشر شد که کامرون وینکلووس نامه ای سرگشاده نوشت و او را به کلاهبرداری از مشتریان متهم کرد.

پس از اینکه رئیس گروه ارز دیجیتال (DCG) به دلیل پشیمانی اشتباه کرد، جامعه ارزهای دیجیتال در یک روز پر هیجان دیگر از خواب بیدار شد. بری سیلبرت، مدیر عامل DCG در 10 ژانویه نامه ای به سهامداران نوشت که منعکس کننده وضعیت بازار ارزهای دیجیتال و رشد FUD پیرامون شرکت بود. DCG شرکت مادر Genesis Global Capital، یک شرکت وام‌دهی رمزنگاری، و Grayscale، شرکت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری پیشرو در جهان است.

در این نامه، سیلبرت به مشکلات رو به رشد پیرامون DCG و شرکت های تابعه آن به دلیل بازار نزولی و سرایت FTX پرداخت. او گفت که بازیگران بد و سقوط شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، صنعت را ویران می‌کنند و اظهار داشت که «DCG و بسیاری از شرکت‌های پرتفوی ما از آشفتگی فعلی مصون نیستند. خیر.

بعداً در نامه، سیلبرت به سؤالات دردناکی در مورد رابطه خود با FTX، قرارداد وام خود با جنسیس و موارد دیگر پاسخ داد. به گفته وی، Aid Genesis با Three Arrows “رابطه معاملاتی و مالی” دارد و در ژوئیه 2021 250000 دلار در دور سرمایه گذاری سری B FTX سرمایه گذاری کرده است. و جنسیس کپیتال در حال حاضر 447.5 میلیون دلار و 4550 بیت کوین (BTC) به ارزش 78 میلیون دلار بدهکار است که در می 2023 سررسید می شود.

مربوط: بسیار خوب: بحران DCG احتمالاً شامل فروش زیادی نمی شود – Novogratz

اما گیج‌کننده‌تر برای جامعه ارزهای دیجیتال این واقعیت بود که سیلبرت از پرداختن به اتهامات کامرون وینکلووس که ساعاتی قبل از نامه آمده بود اجتناب کرد. Winklevoss در 10 ژانویه نامه ای سرگشاده به هیئت مدیره DCG ارسال کرد و گفت که مدیر عامل بری سیلبرت برای اداره شرکت “ناشایست” است. او همچنین سیلبرت را به فریب دادن مشتریان و پنهان شدن پشت وکلا متهم کرد. طبق گزارش ها، جنسیس 900 میلیون دلار به جمینی بدهکار است.

الان رای بدهید!

1 کاربر توییتر من نوشته ام این نامه نشان می دهد که مردم ممکن است پول خود را پس نگیرند. من نوشته ام:

آیا برای خرید سهام GBTC بیت کوین را قرض کردید و فروختید؟ ”

سایر اعضای جامعه کریپتو، سیلور را متهم کردند که گفته است: خم شدن دعاوی در دست و همچنین تماس گرفت نامه یک “تاکتیک روابط عمومی” است.

تعداد کمی از کاربران به این سمت رفته اند مقایسه تاکتیک های او شبیه تاکتیک های دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform است. حدس زد در این نامه به اخراج احتمالی سیلبر اشاره شده و گفته شده که او ممکن است در هفته های آینده شغل خود را از دست بدهد.نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا