اخبار ارز دیجیتال

DCG از قضات می‌خواهد که اقدامات گروهی را برای جلوگیری از تصمیم‌گیری‌های متناقض ادغام کنند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در نامه ای به قاضی استفان آندرهیل، DCG و مدیر عامل شرکت بری سیلبرت استدلال کردند که این پرونده ها دارای حقایق مشابه، مسائل حقوقی و تعاریف طبقاتی تقریباً یکسان هستند.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group (DCG) به همراه مدیر عامل شرکت بری سیلبرت، خواستار تلفیق دو شکایت دسته جمعی در مورد ضررهای ادعایی در زمستان در ارزهای دیجیتال شده است.

او ادعا کرد که در نامه‌ای به قاضی ناحیه ایالات متحده، استفان آندرهیل از کانکتیکات، متهمان استدلال کردند که هر دو پرونده «از حقایق یکسان ناشی می‌شوند، مسائل حقوقی همپوشانی را مطرح می‌کنند و تعاریف طبقاتی تقریباً یکسانی را پیشنهاد می‌کنند».

متهمان معتقد بودند که برای جلوگیری از صدور احکام متضاد و افزایش کارایی قضایی، پرونده ها باید تجمیع شوند. در این نامه، متهمان همچنین به Underhill گفتند که از قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس لیمن، خواسته اند تا پرونده را از نیویورک به کانکتیکات منتقل کند. در نامه آمده بود:

وی افزود: انتظار می‌رود این درخواست حداکثر تا 13 ژوئن 2023 به طور کامل توضیح داده شود و در صورت موافقت قاضی لمان برای انتقال به این دادگاه، متهمان برای تجمیع هر دو پرونده تسریع می‌کنند.

در این نامه، شاکیان کانکتیکات به این اقدام اعتراض کردند و استدلال کردند که تصمیم گیری قبل از تایید دادخواست نیویورک برای انتقال زودهنگام است. آنها همچنین انتظار دارند که شاکیان نیویورک به دلیل ابهامات فراوان پیرامون ماهیت و دامنه ادعاها با این واگذاری مخالفت کنند.

مربوط: تسویه حساب بین DCG و Genesis پس از دوره داوری 30 روزه همچنان معلق است

شکایت کانکتیکات ادعا می کند که سیلبرت یک معامله گمراه کننده را طراحی کرده است تا نشانه های انفجار 1.1 میلیارد دلاری را پس از شروع روند انحلال 3 Arrows Capital (3AC) پنهان کند. متهمان با اتهام ارتکاب کلاهبرداری از اوراق بهادار به دلیل اظهارات گمراه کننده یا نادرست مواجه هستند.

در میان دعاوی حقوقی در حال انجام، DCG تصمیم گرفته است که شرکت تابعه Prime Brokerage خود، TradeBlock را ببندد. این تصمیم به دلیل وضعیت کلی اقتصادی و محیط نظارتی نامشخص برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده بود و طبق گفته شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر، TradeBlock رسما روند بسته شدن را در 31 می آغاز کرد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتال

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا