🚨 اخبار ارز دیجیتال

DC نمی‌داند که رای‌گیری رمزنگاری چقدر می‌تواند قدرتمند باشد – برایان آرمسترانگ

به گفته برایان آرمسترانگ، به دلیل شکاف بین سیاست‌های فعلی ارزهای دیجیتال و نیازهای مردم آمریکا، ارزهای دیجیتال موضوع داغ در انتخابات آینده خواهند بود.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، پیش‌بینی‌های خود را درباره نقش ارزهای دیجیتال در انتخابات سال آینده ایالات متحده به اشتراک می‌گذارد و می‌گوید که قانون‌گذاران در واشنگتن دی سی، قدرت رای‌دهی جامعه رمزارزها در انتخابات آتی را کاملاً درک نمی‌کنند.

“فکر نمی‌کنم کسی در واشنگتن دی سی واقعاً درک کند که بلوک جامعه رای‌دهی رمزارز چقدر قدرتمند است. فکر می‌کنم این انتخاباتی خواهد بود که نظر شما در مورد “موقعیت شما در مورد ارزهای دیجیتال چیست؟” آرمسترانگ در مصاحبه اخیر با Yahoo Finance گفت.

به گفته آرمسترانگ، حدود ۵۶ میلیون نفر در ایالات متحده در حال حاضر از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. او گفت: “فقط یک مثال، پنج برابر تعداد خودروهای برقی، و ما رای دهنده هستیم.” او معتقد است که شکاف بین سیاست فعلی ارزهای دیجیتال و نیازهای ایالات متحده، ارزهای دیجیتال را به موضوع داغ در سال ۲۰۲۴ تبدیل خواهد کرد.

برایان آرمسترانگ از Coinbase انتظار دارد که ارزهای دیجیتال موضوع داغ در انتخابات سال آینده باشند. منبع: Yahoo Finance.

در واقع، نامزدهای ریاست جمهوری درباره ارزهای رمزنگاری شده بسیار پر سر و صدا بوده اند. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا وعده داده است که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را ممنوع خواهد کرد. رابرت اف کندی جونیور نیز با در نظر گرفتن مفهوم دلار دیجیتال مخالف است. هم کندی جونیور و هم دیسانتیس نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را دلیل موضع خود ذکر کردند. اما کاندیداها در حال اتخاذ یک استراتژی انتخاباتی دوستدار رمزنگاری هستند.

طبق گزارش اخیر شرکت مدیریت دارایی‌های کریپتو Grayscale، احتمالاً یکی از حامیان CBDC در کاخ سفید مستقر است. در نظرسنجی‌های فراحزبی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴، جو بایدن و دونالد ترامپ «از توجه به CBDC حمایت می‌کنند».

کوین بیس در واشنگتن دی سی در حال لابی گری برای یک چارچوب نظارتی واضح در فضای رمزنگاری است. کنگره در حال حاضر به طور فعال در حال بحث در مورد یک لایحه دو حزبی است که در نهایت می تواند قوانینی را برای شرکت های رمزنگاری و کاربران در سراسر کشور تعیین کند. با این حال، آرمسترانگ گفت که قانون گذاری تنها گزینه برای شرکت های رمزنگاری نیست و به این احتمال اشاره کرد که رئیس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سال ۲۰۲۴ نصب شود.

او با اشاره به احتمال جایگزینی گری جنسلر گفت: «من فکر می‌کنم این امکان وجود دارد که بتوانیم پس از سال ۲۰۲۴ رئیس دیگری داشته باشیم. اوراق بهادار بیشتر توکن های معامله شده در بورس ها را تشکیل می دهند.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا