اخبار ارز دیجیتال

داووس ۲۰۲۳: آموزش کلیدی برای پیشبرد پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر کوین تلگراف، در کنفرانس داووس ۲۰۲۳ در سوئیس، میزگردی را در مورد پایداری در دنیای بلاک چین مدیریت کرد.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) که در داووس سوئیس برگزار می‌شود، گردهمایی سالانه رهبران و متفکران جهانی از طیف وسیعی از صنایع برای رسیدگی به مسائل جهانی است. از آنجایی که دنیای کریپتو و بلاک چین به سمت دیدگاه های اصلی پیش می رود، این موضوع نیز به موضوع بحث در رویدادهای Legacy تبدیل شده است.

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر کوین تلگراف، یک میزگرد را در ۱۷ ژانویه مدیریت کرد که در مورد ابتکارات پایداری در صنعت بلاک چین صحبت می کرد.

همه اعضای پانل از یک پیشینه نیستند، اما پانل فناوری های نوظهور به اتفاق آرا بر آموزش و یادگیری به عنوان یک راه کلیدی برای ایجاد پایداری در فناوری های نوظهور تاکید کرد.

تمرکز این پانل بررسی پایداری در صنعت بلاک چین از طریق دو لنز بود. یکی از آنها، به معنای سبز کلمه، کارآمدتر انرژی و سازگار با محیط زیست است. دیگری در مورد تأثیر طولانی مدت پروژه ها و ابتکارات در فضای بزرگتر Web3 صحبت می کند.

Mark Mueller-Eberstein، مدیرعامل شرکت مشاوره کسب و کار Adgetec Corporation، می‌گوید صنعت از «گرین‌شویی» رنج می‌برد، اما استانداردهای راستی‌آزمایی که می‌توان از بلاک چین به دست آورد، می‌تواند بهره‌وری را در شیوه‌های پایداری صنعت باز کند. اشاره کردم که شما می‌توانید.

“دانستن اینکه می توانید به داده های خود اعتماد کنید بسیار مهم است. به همین دلیل است که فکر می کنم بلاک چین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.”

وی ادامه داد: آموزش جوامع به ویژه نسل آینده، سنگ بنای همه ما به عنوان یک جامعه و به عنوان یک فرد است.

مربوط: از بازی‌ها تا Piggy Banks: آموزش «کودکان» آینده بیت‌کوین

کریستینا کورپ، رئیس Purpose Entertainment و بنیانگذار SPACE for a Better World، به اهمیت آموزش برای نسل‌های قدیمی‌تر اشاره می‌کند و مثالی را ذکر می‌کند که نمایندگان کنگره آمریکا بالای ۷۰ سال شروع به یادگیری در مورد هوش مصنوعی Did کردند.

چگونه همه این افراد می توانند در مورد اینکه چه اتفاقی برای قانون می افتد تصمیم بگیرند در حالی که حتی فناوری یا این دنیای جدید را درک نمی کنند؟

بتساو بوتایتیس، مدیر مالی و خزانه دار بنیاد هدرا نیز اعتماد را به عنوان پایه ای برای یک صنعت پایدارتر لمس کرد و گفت که صنعت بلاک چین به طور خاص ممکن است کمی تبلیغات منفی داشته باشد.

فکر کردن به اینکه ایده‌های جدید را می‌توان به سرعت تأمین کرد، آسان است، بنابراین مراقب باشید. و همیشه اینطور نیست.»

Botaitis از ردیابی اعتبار کربن به عنوان نمونه ای از حوزه اعتمادسازی خود استفاده می کند و می تواند از زنجیره بلوکی برای این شفافیت و تأیید استفاده کند.

“این یک افتخار فوق العاده بود که ببینم چگونه شرکت ها با هم کار می کنند تا واقعاً این زیرساخت اعتماد را ایجاد کنند که یک لایه تغییر ناپذیر است.”

بوتایتیس گفت که ایجاد و به جا گذاشتن میراثی پایدار برای نسل آینده فقط به خاطر ثروت نیست، بلکه در مورد فراهم کردن یک محیط امن برای آن ثروت و آموزش است.

فناوری بسیار کمی برای آموزش مدیریت ثروت در دسترس است.

آموزش همچنان یک نقطه تماس اصلی در فضای وب ۳ است و بسیاری از برندها و ابتکارات بر آموزش کاربران در کنار توسعه فناوری تمرکز دارند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا