اخبار ارز دیجیتال

رانندگی جسورانه در SBF: 3 مرد وارد سنگر می شوند و فرار می کنند: وکیل

وکیل دادگستری تاریخ و زمان حادثه را مشخص نکرد و مدعی شد که ماموران امنیتی نتوانسته اند جزئیات پلاک خودرو را به دست آورند.

وکلای SBF ادعا می کنند که طبق گزارش ها، سه مرد با ماشین وارد یک سنگر فلزی خارج از خانه والدین سام بنکمن-فرید شدند که اکنون در بازداشت خانگی است.

وکلای مدیر عامل سابق FTX در پرونده های دادگاه فدرال گفتند که سه مرد پس از برخورد با سنگر از ماشین خود پیاده شدند و به نگهبانان امنیتی که از خانه محافظت می کردند گفتند: “شما نمی توانید ما را متوقف کنید.” بیایید برویم.

این سه نفر ناشناس توانستند قبل از اینکه پلیس پلاک خودرو را ثبت کند، از آنجا خارج شوند.

رویترز گزارش داد که این پرونده که در پرونده های دادگاه مورخ ۱۹ ژانویه شرح داده شده است، به موسس FTX و دو نفر که وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری بانکمن-فرید را تضمین کردند مرتبط است.

با توجه به شهرت و توجه رسانه‌ها به این پرونده، منطقی است که فرض کنیم ضامن‌های غیر والدینی نیز در صورت فاش شدن هویتشان با نگرانی‌های مهمی در خصوص حریم خصوصی و ایمنی مواجه خواهند شد.»

با این حال، وکلای دادگستری تاریخ و زمان وقوع حادثه را مشخص نکردند.

در ۱۲ ژانویه، وکلای مدافع برخی از بزرگترین رسانه های ایالات متحده، از جمله بلومبرگ، CNBC، رویترز و فایننشال تایمز، نامه ای به قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، ارسال کردند و نام ضامن را جویا شدند.

وکلای رسانه ای استدلال کردند که حق مردم برای شناخت ضامن بانکمن-فرید بسیار بیشتر از حق آنها برای حفظ حریم خصوصی و ایمنی است.

با توجه به روابط نزدیک بانکمن-فرید با برخی از ثروتمندترین و مرتبط ترین افراد سیاسی روی کره زمین، وکلای دادگستری بر این باورند که چنین عدم افشای اعتماد عمومی به سازمان های دولتی ایالات متحده را تضعیف می کند. استدلال کردند که امکان پذیر است.

مربوط: گزارش: FTX از سکه متورم Sam Bankman-Fried سود برد

بانکمن-فرید در ماه دسامبر به ایالات متحده مسترد شد و در هر هشت اتهام کلاهبرداری و توطئه که در ۳ ژانویه ۲۰۲۳ متهم شده بودند، بی گناه بود.

همه اتهامات مربوط به دخالت ادعایی او در سقوط فاجعه بار FTX در ماه نوامبر است.او همچنان در خانه پدر و مادرش در ایالت در بازداشت خانگی است.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا