🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار دن گاباردلو به سرمایه گذاران SOL: “مراقب کارهای بعدی باشید”

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • SOL در آخر هفته ۲۵ درصد افزایش یافت
  • هشدار Gambardello به سرمایه گذاران SOL

دن گامباردلو، بنیانگذار Crypto Capital Venture، در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter در مورد افزایش قیمت فعلی Solana و به طور کلی بازار صعودی صحبت کرد.

او همچنین به سرمایه گذاران سولانا هشدار داد که مراقب باشند. گامباردلو یکی از حامیان کاردانو (ADA) است، اما او تنها بر روی این سکه تمرکز نمی کند، بلکه از بیت کوین و بسیاری از آلت کوین های برتر نیز پشتیبانی می کند.

SOL در آخر هفته ۲۵ درصد افزایش یافت

افزایش اخیر فعالیت در بلاک چین سولانا، میزان کارمزد روزانه در شبکه را به نزدیک به ۴ میلیون دلار رسانده است که نشان دهنده افزایش ۷۵۴ درصدی در ماه است. در نتیجه، قیمت SOL از روز جمعه تقریباً ۲۵ درصد افزایش یافته است. تاکنون SOL به سطح ۲۰۷ دلار رسیده است. از روز دوشنبه، ۱۱ مارس، این افزایش به ۵۰ درصد رسیده است.

حجم معاملات سولانا در مبادلات غیرمتمرکز نیز به طرز چشمگیری افزایش یافته و به بالاترین حد خود رسیده است. از فوریه ۴۳۰ درصد افزایش یافت و به بیش از ۳.۸ میلیون دلار رسید.

یکی دیگر از موفقیت های شبکه سولانا افزایش عظیم آدرس های کیف پول فعال روزانه است. این افزایش آن را به بالای سطح ۱.۸ میلیونی رساند که آخرین بار در سپتامبر ۲۰۲۱ مشاهده شده بود. همانند اتریوم، سولانا توجه بسیاری از سازندگان ارزهای دیجیتال میم را به خود جلب کرده است. در میان این ارزهای رمزنگاری شده، BONK که اخیراً در حال افزایش بوده است نیز گنجانده شده است.

معامله‌گر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، که در توییتر کریپتو محبوب است، متوجه شد که سیگنال فروش TD در نمودار روزانه SOL محقق نشد و باطل شد. او خاطرنشان کرد که این نشانه روشنی از چشم انداز صعودی برای SOL است. علی اظهار می کند که در حال حاضر SOL از ۱۹۸ دلار فراتر رفته است و راه را برای سیگنال فروش جدید بالقوه در آینده هموار می کند.

این تحلیلگر به دنبال کنندگان خود یادآوری کرد که سناریوی مشابهی در دسامبر رخ داد، زمانی که SOL سیگنال فروش TD را باطل کرد و قبل از مشاهده سیگنال فروش پیش رو، ۷۰ درصد افزایش یافت.

هشدار Gambardello به سرمایه گذاران SOL

دن گامباردلو همچنین معتقد است که راهپیمایی سولانا اکنون در اوج است. او در توییتی نوشت: «البته که فصل سولانا است.

او با بیان اینکه فصل سولانا در مقطعی به پایان می رسد و به دنبال آن فصول دیگر ارزهای رمزپایه که سرمایه گذاران می توانند از آن بهره مند شوند، کسانی را که پریدن از قطار SOL را از دست داده اند تشویق کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا