اخبار ارز دیجیتال

شرکت خودروسازی چک Skoda Auto پلت فرم NFT را راه اندازی کرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پلتفرم توکن غیر قابل تعویض با مشارکت Near Protocol راه اندازی شد.

در 20 ژوئن، اشکودا هند، زیرمجموعه هندی شرکت خودروسازی چک اشکودا اتو، تجربه Web3 و توکن غیرقابل تعویض (NFT) را با همکاری Near Protocol راه اندازی کرد. توسعه دهندگان گفتند که این پلتفرم با نام «Skodaverse India» دارای تعرفه های پایین گاز، NFT های قابل کارکرد برای استفاده در چند پلتفرم و NFT های سبز و مقیاس پذیر خواهد بود. این شرکت نوشت:

Škodaverse India ابزارها و تجربیات سفارشی را برای دارندگان NFT باز می کند که همراه با جزئیات اولین قطره آشکار می شود. همه NFT ها بر روی یک بلاک چین خنثی کربن ساخته خواهند شد و ما مطابق با چشم انداز پایدار ما خواهد بود.

اولین مجموعه NFT اشکودا “به زودی” بدون تاریخ ثابت یا قیمت پیشنهادی در دسترس خواهد بود. کاربران می توانند با اضافه کردن وجوه به کیف پول خود، NFT ها را در حین ریزش ضرب کنند.

مزایای فهرست‌شده توسط توسعه‌دهنده برای دارندگان NFT شامل داشتن دارایی‌های دیجیتالی که نشان‌دهنده آثار هنری Skoda و کلکسیون‌ها هستند، پتانسیل «افزایش ارزش» و فروش مجدد در آینده، و مالکیت NFT مرتبط با مالکیت است. شامل دسترسی به مزایا، پاداش‌ها یا تجربیات انحصاری است. معامله در هر دو ارز فیات و رمزارز در دسترس است. توسعه دهندگان همچنین گفتند که پلتفرم NFT نشان دهنده اولین حمله این شرکت به وب 3 است و اظهار داشتند: “ما در حال قدم گذاشتن در قلمرو Web3 برای کشف، جمع آوری و داشتن آثار هنری دیجیتال منحصر به فرد هستیم که به شما کمک می کند تا به ما بپیوندید.”

اشکودا در سال 1925 در چکسلواکی آن زمان تأسیس شد و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعتی اروپا در طول دوره بین دو جنگ بود تا اینکه در سال 1948 به مالکیت دولتی درآمد. پس از سقوط رژیم کمونیستی چکسلواکی در سال 1990، این شرکت به تدریج به یکی از شرکت های تابعه خودروساز آلمانی فولکس واگن تبدیل شد. این برند خودرو در کشورهای اروپای مرکزی و شرقی محبوب است و در مجموع 731000 خودرو در سال 2022 تحویل داده شده است.

مجله: بایننس تحقیر شد، هنگ کنگ به 100000 کارگر رمزنگاری نیاز دارد، تکشاخ هوش مصنوعی چین: آسیا اکسپرسنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا