اخبار ارز دیجیتال

CZ «تاثیر وجودی» مالی سنتی ضد رمزنگاری را پیش‌بینی می‌کند

بی میلی بازیکنان سنتی به عنوان یک عامل بازدارنده برای پذیرش کریپتو در کوتاه مدت عمل کرده است، اما CZ استدلال می کند که این تصمیم می تواند در ۲۰ سال آینده نتیجه معکوس داشته باشد.

از آنجایی که موسسات مالی سنتی در واکنش به فروپاشی اکوسیستم در سال ۲۰۲۲ به شدت قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را کاهش می‌دهند، Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیرعامل بایننس معتقد است که این حرکت انجام خواهد شد.

فروپاشی پلتفرم‌های اصلی ارزهای دیجیتال مانند FTX و Terraform Labs نه تنها اعتماد سرمایه‌گذاران را کاهش داده است، بلکه بازارهای سنتی را مجبور کرده است تا استراتژی‌های خود را برای ورود به اکوسیستم رمزنگاری مجدد ارزیابی کنند. بی میلی بازیکنان سنتی به عنوان یک عامل بازدارنده برای پذیرش کریپتو در کوتاه مدت عمل کرده است، اما CZ استدلال می کند که این تصمیم می تواند در ۲۰ سال آینده نتیجه معکوس داشته باشد.

به گفته CZ، طی ۱۰ تا ۲۰ سال آینده، بازیگران مالی سنتی که تصمیم به تأخیر در پذیرش کریپتو می‌کنند، بسیار عقب‌تر از منحنی پذیرش خواهند بود.

[عدم پذیرش ارزهای دیجیتال]می تواند بر وجود[بازیگران مالی سنتی]در ۱۰ تا ۲۰ سال تأثیر بگذارد.

CZ، مانند دیگر کارآفرینان ارزهای دیجیتال، معتقد است اقدامات چهره هایی مانند Sam Bankman-Fried صنعت را چندین سال به عقب انداخت. حقیقت را گفتن. “

شرط‌بندی بلندمدت CZ بر روی سرنوشت انکارکنندگان کریپتو توسط سرمایه‌گذارانی که شروع به بهبودی آهسته از آسیب‌های روانی سال ۲۰۲۲ کرده‌اند، حمایت شده است. در مجموع احساسات مثبت قیمت بیت‌کوین (BTC) را در زمان نگارش این مقاله پایین می‌آورد. , از محدوده ۱۵۰۰۰ دلار به بیش از ۲۳۰۰۰ دلار

مربوط: خیریه بایننس بیش از ۳۰۰۰۰ بورسیه Web3 در سال ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد.

در میان افزایش اتهامات معاملات داخلی، بایننس کوین تلگراف را از سیاست تحمل صفر خود مطلع کرد. به گفته یک سخنگوی:

همه کارمندان مشمول ۹۰ روز توقف سرمایه گذاری هایی هستند که انجام داده اند و رهبران بایننس موظفند فعالیت معاملاتی خود را به صورت فصلی گزارش کنند.

در سال ۲۰۱۸، سیاست پیشگیری از معاملات داخلی بایننس شامل یک دوره ۳۰ روزه بود که اکنون به ۹۰ روز افزایش یافته است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا