🚨 اخبار ارز دیجیتال

مخارج دعوی حقوقی کارآگاه زنجیره ای ZachXBT بیش از ۱ میلیون دلار به عنوان CZ، پاول و رالی بیشتر است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ZachXBT تخمین زد که هزینه های قانونی می تواند “بیش از ۱ میلیون دلار” باشد و ادعا کرد که Machi Big Brother برای تلاش برای ساکت کردن او “پول خرج می کند”.

مدیران برجسته ارزهای رمزنگاری شده از سراسر جهان به محقق بلاک چین ZachXBT کمک مالی کردند تا به او در دفاع قانونی خود در برابر شکایت افترا که توسط فردی متهم به کلاهبرداری ارائه شده است کمک کنند.

ZachXBT برای ۴۰۰۰۰۰ دنبال کننده خود در توییتر به دلیل کارهای تحقیقاتی خود در حوزه بلاک چین و فضای ارزهای دیجیتال شناخته شده است.

در ۱۶ ژوئن، جفری هوانگ، معروف به MachiBigBrother در توییتر، گفت که شکایتی را برای افترا علیه ZachXBT به اتهام آسیب رساندن به شهرت خود از طریق ادعاهای نادرست تنظیم کرده است.

او به مقاله ای که توسط ZachXBT در ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد با عنوان «اختلاس ۲۲۰۰۰ ETH، ۱۰+ پروژه شکست: داستان برادر بزرگ ماچی (جف هوانگ)» منتشر شد، که در آن فن را متهم به راه اندازی با «بیش از ۱۰ پمپ و زباله ها از کار می افتند.” توکن ها و پروژه های NFT. ”

ZachXBT در یک سری توییت در تاریخ ۱۷ ژوئن به این شکایت پاسخ داد و این شکایت را “بی اساس” و “تلاش برای کاهش آزادی بیان” خواند. او گفت که هزینه های قانونی می تواند “بیش از” یک میلیون دلار باشد و یک آدرس کیف پول اهدایی برای کمک ایجاد کند.

او افزود که اگرچه این دعوی “خسته کننده” بود، اما “می دانست که روزی این اتفاق خواهد افتاد” زیرا “بهای” گفتن حقیقت است.

او در توییتی نوشت: «گاهی اوقات بهای گفتن حقیقت این است که مردم از آنچه شما می گویید خوششان نمی آید.

مطالب مرتبط: کلاهبرداری های فیشینگ رمزنگاری: چگونه کاربران خود را ایمن نگه داریم

تنها یک روز بعد، در ۱۸ ژوئن، کل کمک های مالی از ۱ میلیون دلار گذشت.

موجودی کیف پول اهدایی ZachXBT. منبع: Zapper.xyz

Changpeng “CZ” Chao، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Binance، در توییتی از Zach XBT تمجید کرد و اظهار داشت که بایننس “۵۰,۰۰۰ دلار” به جمع‌آوری سرمایه دادرسی خود اهدا خواهد کرد.

جسی پاول، یکی از بنیانگذاران کریپتو صرافی کراکن، گفت که برای “همه اعتبار” ۱۰ ETH (حدود ۱۷۲۹۴.۳۰ دلار) به ZachXBT اهدا خواهد کرد.

در همین حال، Sandeep Nailwal بنیانگذار Polygon در توییتی نوشت که ZachXBT “دلیل زنده بودن و شکوفایی web3 است.” می گوید او قصد دارد ۵ اتر (حدود ۸۶۴۵.۳۵ دلار) اهدا کند.

Cointelegraph در اکتبر ۲۰۲۲ گزارش داد که مقامات فرانسوی از تحقیقات ZachXBT برای متهم کردن پنج نفر به دلیل سرقت ۲.۵ میلیون دلار توکن های غیرقابل تعویض (NFT) در یک کلاهبرداری فیشینگ استفاده کردند.

مجله: نظر: ماکسیس کریپتو جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمزنگاری” دموکرات ها است.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا