اخبار ارز دیجیتال

CZ در X درباره Ceffu و Binance پست کرد. ایالات متحده ادعاهای SEC را در تناقض و اشتباه می کند

SEC پس از تلاش برای باز کردن شبکه روابط بین نهادها گفت: “BAM احتمالا هنوز نمی داند Ceffu چیست.”

پس از اینکه یک قاضی از دادن دسترسی نامحدود به نرم افزار Binance.US به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جلسه استماع ۱۸ سپتامبر خودداری کرد، Changpeng Zhao (CZ) مدیر عامل Binance بیانیه زیر را صادر کرد: یکی از موارد اختلاف با SEC.

CZ در پستی در ۱۹ سپتامبر گفت: “برای ثبت. Binance US از Ceffu یا Binance Custody استفاده نکرده و هرگز استفاده نکرده است. شما نمی توانید این را فقط جبران کنید.” بیانیه CZ سوابق را روشن نکرد.

نقشی که Ceffu در اکوسیستم Binance.US ایفا کرد برای SEC نگران کننده بود. این به این دلیل است که Binance.US با دستور رضایت SEC در ۱۷ ژوئن موافقت کرده است که بیان می کند:

برای جلوگیری از تردید، پرسنل بازرگانی و مدیریت BAM مستقر در ایالات متحده، کنترل کاملی بر دارایی‌های فیات و دارایی‌های رمزنگاری مشتریان خود خواهند داشت.

BAM شرکت هلدینگ Binance.US است. بلومبرگ در ماه مه با استناد به پرونده یک شرکت در سال ۲۰۲۲ گزارش داد که شرکت عامل Ceffu متعلق به CZ Corp است که در ایالات متحده مستقر نیست.

در ۱۵ سپتامبر، Ceffu بیانیه ای را در وب سایت خود منتشر کرد که در آن ادعاهای SEC در پرونده دادگاه ۱۴ سپتامبر که این شرکت را به Binance.US مرتبط می کرد، به چالش کشید. Ceffu گفت که خدمات خود را “در برخی از حوزه های قضایی، از جمله ایالات متحده” ارائه می دهد.

مطالب مرتبط: SEC به عقب‌نشینی موقت در درخواست‌ها برای دسترسی به نرم‌افزار Binance.US پی می‌برد

با این حال، سند Binance.US با عنوان “سیاست عملیات دارایی های دیجیتال و حضانت بایننس. آمریکا” در بخشی با عنوان “سیستم” به عنوان “محرمانه” علامت گذاری شد و در ۱۵ سپتامبر در دادگاه ثبت شد. در بررسی اجمالی آمده است:

ما مجوز نرم افزار نگهداری کیف پول و خدمات پشتیبانی را از Ceffu (بایننس هلدینگ لیمیتد سابق) ارائه می دهیم. […] راه حل Ceffu بخش بزرگی از فناوری کیف پول ما است. ”

Binance در سال ۲۰۲۱ Binance Custody را راه اندازی کرد. Ceffu بعداً از Binance Custody تغییر نام داد. در ماه مارس، یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که سف «شریک متولی نهادی مستقل» شرکت است.

در یک پرونده قضایی در ۱۸ سپتامبر، SEC Ceffu را یک “موجود مرموز مرتبط با Binance” خواند و دریافت که Binance.US به طور متناقض رابطه خود را با Ceffu در معاملات خود با آژانس توصیف کرده است. SEC گفت: «احتمالاً BAM هنوز نمی داند Ceffu چیست.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا