🚨 اخبار ارز دیجیتال

CZ توضیح می دهد که چرا ساخت و ساز در بازار نزولی بسیار مهم است

مدیران کریپتو کاهش هزینه های نیروی کار و هزینه های کسب و کار را به عنوان عوامل کلیدی ذکر می کنند.

در طی یک پنل زنده در نشست وب در لیسبون، چانگ پنگ ژائو، که در زبان محاوره ای به عنوان CZ شناخته می شود، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Binance، گفت که ادامه توسعه پروژه های ارز دیجیتال در بازار نزولی بسیار مهم است. همانطور که CZ گفت:

استخدام افراد در بازار نزولی آسان‌تر است. یک سال پیش، یک فارغ‌التحصیل کالج که کمی از برنامه‌نویسی Solidity می‌دانست، هزینه زیادی داشت. دستمزدها برای من اهمیت زیادی نداشت، اما اکنون آنها بسیار سخت شده‌اند. این یک سطح معقول است.”

او با اشاره به کاهش ارزش پروژه ها گفت: “اکنون استخدام افراد و رشد آنها آسان تر شده است.” بسیار معقول. ”

CZ توضیح داد که ترکیبی از هزینه‌های نیروی کار کمتر و پروژه‌های ارزان‌تر، یک محیط ایده‌آل برای خرید و ادغام شرکت‌ها ایجاد کرده است. برای مثال، یک سال پیش همه می‌خواستند توکن‌های غیرقابل تعویض بفروشند، اما اکنون فقط قدرتمندترین پروژه‌ها این کار را انجام می‌دهند، بنابراین انتخاب در واقع بسیار بهتر است.

در رابطه با احتمال پایان خود بازار نزولی، CZ خاطرنشان کرد که یک چرخه در بازار ارزهای دیجیتال معمولاً چهار سال طول می‌کشد، با یک سال کاهش قیمت، به دنبال آن دو سال بهبود و یک سال آخر افزایش قیمت‌ها. مدیر اجرایی بایننس و شخصیت بلاک چین تکرار کرد که به پتانسیل بلندمدت ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد: “ما سرمایه گذاران بسیار بلندمدت هستیم، ۵۰ یا ۱۰۰ سال در این زمینه.”

CZ همچنین به نشانه های جدیدی از جهش در بازار اشاره کرد. در حال حاضر تعداد افرادی که به ارزهای رمزنگاری شده اعتماد دارند به طور تصاعدی بیشتر از عدم اعتماد به آنها هستند. بعلاوه، این صنعت در سال های گذشته رشد فوق العاده ای داشته است.» نسبت به استفاده از شواهد تاریخی برای تصمیم گیری در مورد… هشدار داد.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا