🚨 اخبار ارز دیجیتال

CZ گزارش هایی مبنی بر اینکه بایننس در حال بررسی یک جدایی بزرگ با یک شریک تجاری ایالات متحده است را رد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر عامل بایننس به منابع بلومبرگ در خصوص کاهش فعالیت های شرکت پس از افزایش فشار از سوی رگولاتورهای ایالات متحده پاسخ داده است.

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه این شرکت در حال بررسی قطع روابط با شریک تجاری آمریکایی خود است را رد کرده است. بایننس در هفته های اخیر تحت نظارت قانونگذاران ایالات متحده بوده است.

بلومبرگ در ۱۷ فوریه گفت که Binance Holdings “در حال بررسی این است که آیا روابط خود را با واسطه هایی مانند بانک ها و شرکت های خدماتی قطع کند یا خیر و در حال ارزیابی مجدد سرمایه گذاری های سرمایه گذاری خطرپذیر خود در ایالات متحده است.” به نقل از منابعی. منابع افزوده اند که توکن های پروژه های مستقر در ایالات متحده، مانند سکه USD Circle (USDC)، ممکن است از فهرست حذف شوند.

در همان روز، در پاسخ به گزارش بلومبرگ، آقای ژائو، معروف به CZ، زمزمه کرد ۴. به وضوح به توئیت سال نوی خود در مورد «بایدها و نبایدها» اشاره کرد که در آن چهارمین مورد در لیست «نادیده گرفتن FUD، اخبار جعلی، حملات و غیره» بود.

سی.

CZ در ۱۳ فوریه توییت کرد که بایننس پروژه‌های حوزه قضایی را با “عدم اطمینان مداوم نظارتی” بررسی خواهد کرد. […] این امر برای جلوگیری از متحمل شدن خسارات غیر قابل توجیه کاربران است. Binance Holdings به مشتریان ایالات متحده که به Binance.US مستقل ارجاع می شوند خدمات نمی دهد.

هر دو Binance و Binance.US کانون تحقیقات اخیر توسط تنظیم کننده های ایالات متحده بوده اند. گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی رابطه بین Binance.US و یک شرکت تجاری است که مستقیماً به CZ متصل است.

مرتبط: مدیر عامل بایننس: صنعت کریپتو به احتمال زیاد به سمت استیبل کوین های غیر دلاری خواهد رفت

بایننس، نه Binance.US، نقل و انتقالات بانکی به دلار آمریکا را در ۸ فوریه بدون توضیح به حالت تعلیق درآورد، اقدامی که حکایت از مشکلات بانک داشت. در ۱۳ فوریه، دپارتمان خدمات مالی نیویورک به Paxos Trust دستور داد تا انتشار BUSD استیبل کوین بایننس وابسته به دلار را متوقف کند. در نتیجه، بایننس با افزایش برداشت مواجه شد.

پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس در ۱۵ فوریه گفت که این شرکت انتظار دارد قانونگذاران ایالات متحده به دلیل مسائل مربوط به رعایت گذشته، جریمه های مالی را از شرکت دریافت کنند.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا