اخبار ارز دیجیتال

CZ به دلایل پشت سر FUD اخیر بایننس می پردازد

به گفته CZ، FUD بایننس بیشتر توسط عوامل خارجی هدایت می شود، نه خود صرافی.

Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس در ۲۳ دسامبر توییت کرد. اشتراک گذاری برداشت او از دلایل ترس، عدم اطمینان و شک اخیر (FUD) پیرامون مبادلات ارزهای دیجیتال.

با توجه به CZ در موضوع، FUD بایننس بیشتر توسط عوامل خارجی هدایت می شود و نه خود مبادله.

یکی از دلایلی که مدیرعامل به آن اشاره کرد این است که برخی از بخش‌های جامعه کریپتو از متمرکز شدن متنفرند. او خاطرنشان کرد: «آنها فقط از CEX متنفرند، صرف نظر از اینکه آیا این امر به پذیرش کریپتو با سرعت‌های بالاتر کمک می‌کند یا خیر.

CZ همچنین گفت که Binance که توسط بسیاری از افراد داخلی به عنوان یک رقیب در نظر گرفته می شود، به طور فزاینده ای با این صرافی لابی کرده است تا “ارزش بازار رسانه ها را کاهش دهد، از جمله خرید خانه مدیر عامل.” ما چندین برابر مبلغ مشابه را به رسانه های کوچکتر وام می دهیم. مایک مک‌کافری، مدیرعامل بلاک، که مخفیانه از طریق وام‌ای از Alameda Research به پلتفرم خبری ارزهای دیجیتال کمک مالی می‌کرد، اشاره کرد.

مک کافری در ۹ دسامبر از سمت مدیرعاملی کنار رفت و با دو وام به مبلغ ۲۷ میلیون دلار از بخش صندوق تامینی گروه FTX وارد بورس شد.

مرتبط: بایننس در میان انتقادات فزاینده مبادله به گروه لابی می‌پیوندد

CZ بارها گزارش های مطبوعاتی را به عنوان علت FUD ذکر کرده و آنها را به “پرداخت” برای ایجاد آن بدون ارائه هیچ مدرکی متهم کرده است.

علاوه بر این، مدیران خاطرنشان کردند که سیاستمداران محافظه‌کاری که برای محافظت از موسسات مالی سنتی در برابر آشفتگی ارزهای رمزپایه کار می‌کنند نیز اطلاعات نادرستی منتشر می‌کنند. شما اشتباه نمی‌کنید.”

در نهایت، CZ همچنین گفت که ممکن است «تعدادی از افرادی باشند که به کانادایی‌های ظاهر چینی حسادت می‌کنند یا فقط نژادپرست هستند» که در گسترش FUD علیه مبادلات مشارکت داشته باشند.

سرمایه گذاران دارایی های رمزنگاری خود را در پاسخ به FUD بر روی Binance از زمان نابودی FTX به خود نگهبانی و سایر صرافی ها منتقل کرده اند. میلیاردها دلار طی چند هفته گذشته به دلیل نگرانی ها در مورد نقدینگی مبادلاتی، ذخایر و تحقیقات در حال انجام در ایالات متحده سرازیر شده است.

به گزارش کوین تلگراف، بایننس همچنین یک پست وبلاگی به زبان چینی را در ۲۲ دسامبر منتشر کرد که در آن به هفت موضوع کلیدی که شرکت قصد داشت آنها را روشن کند، پرداخت.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا