اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو ایالات متحده می گوید که عضویت بانک Custodia به دلیل ارتباط با بازار ارزهای دیجیتال رد شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در 24 مارس، فدرال رزرو ایالات متحده گزارشی 86 صفحه ای را منتشر کرد که در آن دلیل رد درخواست بانک Custodia برای عضویت را توضیح داد.

فدرال رزرو ایالات متحده در 24 مارس گزارشی 86 صفحه ای منتشر کرد که در آن توضیح می دهد چرا بانک کاستودیا درخواست عضویت خود را در ژانویه رد کرد.

بر اساس این گزارش، هیئت مدیره فدرال رزرو «نگرانی‌های خود را در مورد بانک‌هایی با طرح‌های تجاری متمرکز بر بخش‌های محدود اقتصاد» که در آن فعالیت‌های مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال متمرکز است، ابراز کرده است.

وقتی صحبت از متولیان به میان می‌آید، این نگرانی‌ها بیشتر می‌شود، زیرا متولیان موسسات سپرده‌گذاری بدون بیمه هستند که تقریباً به طور کامل بر روی ارائه محصولات و خدمات مرتبط با بخش دارایی‌های رمزنگاری، مالی و امنیتی غیرقانونی تمرکز می‌کنند، زیرا این امر باعث افزایش خطرات جنسی و جنسی می‌شود. سلامتی.”

این سند همچنین بیان می‌کند که اعضای فدرال رزرو باید سیستم‌ها و کنترل‌های مدیریت ریسک خود را با فعالیت‌های مشخص شده در برنامه‌های تجاری خود هماهنگ کنند. تحت اقتدار هیئت فدرال رزرو، «کاستودیا هنوز یک چارچوب مدیریت ریسک کافی برای فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری پیشنهادی خود ایجاد نکرده است و هنوز یک چارچوب مدیریت ریسک مناسب مرتبط با مدل کسب‌وکار متنوع‌نشده خود ایجاد نکرده است. خطرات مرتبط که

اگر به عنوان عضوی از سیستم پذیرفته شوند، بانک‌های نگهبان از انجام خدمات مرتبط با رمزنگاری که با اهداف فدرال رزرو ناسازگار است، منع می‌شوند «با توجه به ماهیت سوداگرانه و ناپایدار اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال». وضعیت گزارش:

«علاوه بر این، اگر هیئت مدیره درخواست یک متولی را برای عضویت تأیید کند، متولی را از شرکت در بسیاری از فعالیت‌های بدیع و بی‌سابقه‌ای که پیشنهاد می‌کند، منع می‌کند. […]”

بانک کیستودیا در پاسخ به این گزارش گفت او در توییتی نوشت: دستور اخیر فدرال رزرو نتیجه تعدادی ناهنجاری رویه، نادرستی واقعی است که فدرال رزرو از اصلاح آن امتناع کرده و پیش داوری کلی علیه دارایی های دیجیتال است.

این بانک همچنین گفت که این تصمیم نشان‌دهنده «کوته‌اندیشی و ناتوانی فدرال رزرو در انطباق با تغییرات بازار» است. بانک افزود: «شاید توجه بیشتر به حوزه‌های ریسک واقعی می‌توانست از تعطیلی بانک‌ها جلوگیری کند که Custodia برای فرار از قانون ایجاد شده است.» من با بانک تماس گرفتم، اما پاسخ فوری دریافت نکردم.

فدرال رزرو درخواست بانک Custodia برای عضویت در اواخر ژانویه و درخواست دوم در فوریه را رد کرد و استدلال کرد که این درخواست “با عناصر مورد نیاز طبق قانون مغایرت دارد.”نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا