اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Curve Finance بدهی خود را به ۴۲.۷ میلیون دلار کاهش داد و وام کامل Aave را تسویه کرد

مایکل اگوروف، بنیانگذار Curve Finance، هنوز ۴۲.۷ میلیون دلار بدهی در چهار پروتکل از جمله Silo، Fraxlend، Inverse و Cream دارد.

مایکل اگوروف، بنیانگذار پروتکل منحنی مالی غیرمتمرکز (DeFi)، اخیراً وامی را در پلتفرم وام دهی Aave بست و بدهی معوق خود را در سایر پروتکل های DeFi به ۴۲.۷ میلیون دلار کاهش داد.

بر اساس پلتفرم تحلیلی روی زنجیره Lookonchain، بنیانگذاران Curve 68 میلیون توکن CRV به ارزش ۳۵.۵ میلیون دلار را در پروتکل وام Silo واریز کردند و ۱۰.۷۷ میلیون را در استیبل کوین crvUSD در دو روز گذشته وام گرفتند. پس از آن، اگورووف crvUSD خود را با Tether (USDT) مبادله کرد و تمام بدهی های خود را در Aave پرداخت کرد.

به گفته Lookonchain، بنیانگذار Curve Finance در حال حاضر در مجموع ۲۵۳.۶۷ میلیون توکن CRV به عنوان وثیقه در اختیار دارد و ۴۲.۷ میلیون دلار بدهی معوقه در چهار پروتکل از جمله Silo، Fraxlend، Inverse و Cream. Masu دارد.

در ۱ آگوست، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه کاهش بیشتر قیمت توکن‌های Curve DAO (CRV) می‌تواند باعث انحلال و سقوط DeFi شود و اینکه Egorov با ۱۰۰ میلیون دلار بدهی DeFi مواجه شده است. بنیانگذاران Curve Finance با مشاهده خطرات، چندین قدم در آن زمان برای کاهش بدهی و نرخ بهره برداری برداشتند.

مربوط: آسیب پذیری ورود مجدد استخر Curve Finance بیش از ۴۷ میلیون دلار مورد سوء استفاده قرار می گیرد

در آن زمان، قیمت توکن CRV به طور قابل توجهی کاهش یافت زیرا پروتکل به دلیل آسیب پذیری ورود مجدد، با هک ۴۷ میلیون دلاری مواجه شد. در ۳۰ جولای، چندین استخر پایدار Curve Finance به دلیل آسیب‌پذیری در زبان برنامه‌نویسی Vyper مورد سوء استفاده قرار گرفت. Curve Finance گفت قفل ورود مجدد خراب شده و استخر شکسته شده است. قیمت توکن CRV از ۰.۷۳ دلار در ۳۰ جولای به ۰.۵۰ دلار در ۱ آگوست کاهش یافت.

مجله: دفای با تست استرس روبرو می شود، وزارت دادگستری نگران اجرای صرافی ارز دیجیتال هنگ کنگ Binance: Hodler’s Digest است


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا