🚨 اخبار ارز دیجیتال

مکس کایزر: افزایش فعلی بیت‌کوین می‌تواند ۱۰۰ هزار دلار «شمع خدا» به ارمغان بیاورد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

از آنجایی که بیت‌کوین پرچم‌دار رمزارز جهان در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۱ درصد افزایش یافت و برای مدت کوتاهی به ۵۷۰۰۰ دلار رسید، مکس کایزر، حامی بیت‌کوین و پذیرنده اولیه آن در توییتی اعلام کرد که این می‌تواند آغاز یک «شمع خدا» باشد که بیت‌کوین را افزایش می‌دهد. ۱۰۰۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین به ۵۷۰۰۰ دلار رسید

در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین از ۵۱۰۷۱ دلار به ۵۷۰۷۶ دلار افزایش یافت. با این حال، بیت کوین در این مرحله تثبیت نشده است، اما اندکی سقوط کرده است و در زمان نگارش این مقاله به قیمت ۵۶۳۱۵ دلار تغییر می کند. عقب نشینی از اوج ۵۷۰۰۰ دلار ۱.۳۹ درصد بود در حالی که رشد کلی از روز دوشنبه تاکنون ۱۰.۲۴ درصد است.

این نزدیک‌ترین رکوردی است که بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱ به اولین اوج تاریخی خود رسیده است، زمانی که در ماه مارس به ۶۱۲۰۰ دلار رسید و در نوامبر رکورد جدیدی را ثبت کرد و به ۶۹۰۰۰ دلار رسید. در حال حاضر بیت کوین ۱۸.۲۵ درصد کمتر از اوج تاریخی معامله می شود. ارزش بازار به ۱,۱۰۶,۱۶۰,۲۰۸,۲۴۷ دلار (۱۰ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته) و حجم معاملات بیت کوین به ۴۸,۹۸۰,۲۶۸,۵۷۰ دلار (افزایش ۲۳۴.۷۷ درصد) افزایش یافت.

MicroStrategy یکی دیگر از خریدهای BTC را راه اندازی کرد

ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment گزارشی درباره افزایش ناگهانی بیت‌کوین در بالا منتشر کرده است. این گزارش خاطرنشان می کند که بیت کوین در حال حاضر به بالاترین سطح در ۲۷ ماه گذشته رسیده بود که از ۵۵۰۰۰ دلار گذشت. آخرین قیمت مشابه در ۳ دسامبر ۲۰۲۱ مشاهده شد.

تیم Santiment مطمئن است که افزایش ۱۰ درصدی قیمت بیت کوین که در بالا ذکر شد، با خرید دیروز توسط غول هوش تجاری MicroStrategy به رهبری مایکل سایلر ایجاد شده است. این شرکت تقریباً ۳۰۰۰ بیت کوین خرید و تقریباً ۱۵۵ میلیون دلار برای این ارز دیجیتال پرداخت کرد. این خرید در سطح قیمت ۵۴۹۰۰ دلار انجام شد. این گزارش خاطرنشان می کند که در یک تصادف جالب، شاخص S&P 500، شاخص پیشرو بازار سهام ایالات متحده، ۰.۵ درصد سقوط کرد. این می تواند نشانه ای از دور شدن ارزهای دیجیتال از وابستگی خود به بازار سهام باشد.

تصحیح عمده پس از نصف شدن انتظار می رود

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال دیروز در توییتی نوشت که انتظار دارد رالی فعلی بیت کوین بین ۵۴۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار به اوج خود برسد و به نظر می رسد که اکنون این اتفاق در حال وقوع است.

با این حال، زمانی که نصف شدن بیت کوین مورد انتظار در ماه آوریل رخ می دهد، پوپ انتظار دارد که شاهد یک اصلاح بزرگ باشد که بیت کوین را به سطح ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۰۰۰ دلار برساند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا