🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال پاتریشیا نیجریه به دنبال شفاف سازی توکن ها در میان سردرگمی است.

پاتریشیا تصریح کرد که مانند سند IOU (من به شما بدهکارم) به عنوان راهی برای صرافی ها برای تایید بدهی به کاربران عمل می کند.

اعلام Patricia Token (PTK) توسط صرافی ارز دیجیتال نیجریه، Patricia با شک و تردید کاربران در رسانه های اجتماعی مورد استقبال قرار گرفت و برخی انگیزه های پشت این اقدام را زیر سوال بردند. اکنون، در پاسخ به این واکنش، صرافی ارزهای دیجیتال کاغذ سفیدی منتشر کرده است که در آن عملکرد مورد نظر توکن پاتریشیا را توضیح می دهد.

بر اساس کاغذ سفید منتشر شده، توکن پاتریشیا یک استیبل کوین نیست، بلکه یک توکن بدهی است که برای مدیریت بدهی کاربران به مشتریان صادر می شود. پاتریشیا توضیح می‌دهد که این کار مشابه یک سند IOU (من به شما بدهکارم) عمل می‌کند و راهی است برای صرافی برای تصدیق بدهی به کاربرانش و پرداخت ۱ USDT به صاحبان برای هر توکن پاتریشیا در آینده. او قول داده است.

در آوریل ۲۰۲۳، صرافی ارزهای دیجیتال نیجریه، پاتریشیا، برداشت‌ها و سپرده‌ها را به دلیل تخلفات به حالت تعلیق درآورد. اما این اعلان به مشتریانی که ماه ها به دلیل این تخلف نمی توانستند به وجوه خود دسترسی داشته باشند، اطمینان خاطر نداد. آنها سوالاتی مانند نحوه پشتیبانی از توکن ها و اینکه چرا پاتریشیا آنها را بدون رضایت مشتریان تبدیل کرد، مطرح کردند. سوال اصلی این است که مردم چه زمانی می توانند به این بودجه دسترسی پیدا کنند؟ وایت پیپر PTK پاسخ خاصی به این سوال ارائه نمی دهد.

به گفته این روزنامه، کاربرانی که موجودی BTC و Naira آنها به PTK تبدیل شده است، می‌توانند آن را با USDT مبادله کنند، که سپس می‌تواند با ارزهای دیجیتال دیگر یا ارزهای فیات مانند Naira مبادله شود. همه تبدیل‌ها براساس ارزش دلار دارایی‌ها در تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۲۳ تعیین می‌شوند. با این حال، با انتشار برنامه جدید Patricia Plus، مشتریانی که در BTC و Naira به دلیل نقض ضرر متحمل شده‌اند، دسترسی به توکن‌های PTK خود را به عنوان یک بدهی فراهم می‌کنند. نشانه

مربوط: تلاش‌های آموزشی به بیت‌کوین کمک می‌کند در غرب آفریقا حرکت کند

در سال ۲۰۱۶، Bitfinex پس از یک هک که منجر به از دست دادن ۱۱۹۷۵۶ بیت کوین (معادل ۷۲ میلیون دلار در آن زمان) شد، BFX را معرفی کرد. مشابه رویکرد پاتریشیا، Bitfinex توکن‌های بدهی به نام BFX را برای جبران خسارت مشتریانی که تحت تأثیر هک قرار گرفتند، منتشر کرد و در نهایت این توکن‌ها را از مشتریان پس گرفت.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا