🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرده است که ۱۰ مدیر کلیدی در سال ۲۰۲۳ بازنشسته خواهند شد.برای لیست اینجا را کلیک کنید

مدیر عامل بایننس، ژانگ پنگ ژائو، با ادعای اینکه مدیران در حال حرکت به سمت نقش‌های بزرگ‌تر خارج از بایننس هستند، به دنبال رفع نگرانی‌ها در مورد خروج مدیران بوده و گفت که گزارش‌ها نشانه FUD در بازار هستند. او گفت که وجود دارد.

بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، شاهد خروج ۱۰ مدیر کلیدی از بخش های مختلف در ۹ ماه اول سال ۲۰۲۳ بوده است. در حالی که مدیران شرکت معمولاً بر اساس تعهدات قراردادی از پیش تعیین شده ترک می‌کنند، تعداد مدیرانی که بایننس را ترک می‌کنند همچنان رو به افزایش است. در میان مشکلات فزاینده نظارتی، این موضوع به یک موضوع مهم در جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

جدیدترین فرد اضافه شده به این لیست هلن های، معاون اجرایی صرافی ارزهای دیجیتال است که در تاریخ ۶ سپتامبر استعفای خود را اعلام کرد. گلب کوستارف، معاون بایننس در ترکیه و اروپای شرقی نیز در همان روز مسئولیت را بر عهده گرفت. نخست وزیران کشورهای مستقل استرالیا و نیوزلند و مدیر کل روسیه و CIS ولادیمیر اسمرکیس نیز استعفای خود را اعلام کردند.

لیست مدیران کلیدی که بایننس را در سال ۲۰۲۳ ترک می کنند:

  1. ۶ سپتامبر ۲۰۲۳هلن های، معاون اجرایی بایننس و رئیس فیات جهانی استعفای خود را اعلام کرد.
  2. ۶ سپتامبر ۲۰۲۳: ولادیمیر اسملکیس، مدیر کل روسیه و CIS بایننس استعفای خود را اعلام کرد.
  3. ۶ سپتامبر ۲۰۲۳: گلب کوستارف، معاون بایننس در اروپای شرقی، ترکیه، کشورهای مشترک المنافع، استرالیا و نیوزلند استعفای خود را اعلام کرد.
  4. ۴ سپتامبر ۲۰۲۳: مایور کامات، رئیس بخش محصولات بایننس استعفای خود را اعلام کرد.
  5. ۳۱ آگوست ۲۰۲۳: لئون هانگ، رئیس آسیا و اقیانوسیه Binance استعفای خود را اعلام کرد.
  6. ۷ جولای ۲۰۲۳: استفان کریستی، معاون ارشد انطباق در بایننس، حاضر استعفا دهد.
  7. ۶ ژوئیه ۲۰۲۳: پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس گفت: حاضر استعفا دهد.
  8. ۶ جولای ۲۰۲۳: هان نگ، مشاور عمومی بایننس، حاضر استعفا داد.
  9. ۶ ژوئیه ۲۰۲۳: استیو میلتون، معاون بازاریابی و ارتباطات در بایننس گلوبال، استعفای خود را اعلام کرد.
  10. ۶ جولای ۲۰۲۳متیو پرایس، مدیر ارشد تحقیقات و اطلاعات جهانی بایننس استعفای خود را اعلام کرد

طبق گزارش ها، هر چهار مدیر بایننس در همان روز در پاسخ به پاسخ بایننس به تحقیقات وزارت دادگستری، آنجا را ترک کردند. بر اساس گزارشی در مجله فورچون، این مدیران از پاسخ صرافی راضی نبودند. با این حال، مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، تمام این گزارش‌ها را که آن را FUD می‌نامند، رد کرد.

در ۶ سپتامبر، آقای ژائو بار دیگر به X (توئیتر سابق) به سر و صداهای فزاینده بر سر استعفای مدیران کلیدی اشاره کرد. ژائو با انتشار مجدد گزارش کوین تلگراف در مورد جدایی کوستارف، گفت که بسیاری از اعضای بایننس به سمت نقش های بزرگ تری از جمله برخی از خارج از شرکت رفته اند. بایننس هم همینطور

کوین تلگراف با بایننس تماس گرفت تا در مورد نگرانی های جامعه در مورد خروج مدیران پرس و جو کند، اما بایننس گفت که اظهار نظری نمی کند.

مربوط: Binance.US معاملات ده ها جفت USDT، BTC، BUSD را به دلیل شکایت SEC به حالت تعلیق درآورد.

اکثر مدیرانی که صرافی‌های کریپتو را ترک می‌کنند، می‌گویند که خروج آن‌ها امری عادی بوده و روابط خوبی با صرافی‌ها و مدیران اجرایی آن‌ها به اشتراک می‌گذارند. با این حال، پس از سقوط FTX، جامعه ارزهای دیجیتال کمی در مورد صرافی ها شک کرده است.

طی سال‌ها، بایننس در بیش از ده‌ها کشور با مشکلات نظارتی مواجه بوده است. مبادلات ارزهای دیجیتال بسیاری از مقامات دولتی سابق و پرسنل پیروی از قوانین را برای کاهش پیچیدگی مقررات وارد کردند، اما در سال ۲۰۲۳، بسیاری از این مدیران صرافی های رمزنگاری را ترک کردند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا