🚨 اخبار ارز دیجیتال

دفتر حسابداری عمومی ایالات متحده قصد دارد در مورد توکن سازی بحث کند، نه ارزهای دیجیتال

OCC قصد دارد در فوریه ۲۰۲۴ سمپوزیومی در مورد توکن سازی و مزایای آن برگزار کند.

دفتر کنترل ارز (OCC)، وزارت خزانه‌داری مستقل که بر بانک‌های تجاری «ملی» در ایالات متحده نظارت می‌کند، در نظر دارد سمپوزیومی در مورد توکن‌سازی در فوریه ۲۰۲۴ برگزار کند.

سمپوزیوم بعدی جرقه گفت و گوی عمومی در مورد پتانسیل تحول آفرین توکن سازی دارایی ها و بدهی های مالی «دنیای واقعی» خواهد بود. تاکید ویژه بر ایجاد پایه های “نوآوری مسئولانه” خواهد بود. مایکل جی. هسو، بازرس موقت، شکاف جدیدی بین ارزهای دیجیتال و توکن‌سازی دارایی‌ها و بدهی‌های دنیای واقعی را برجسته می‌کند.

“ارزهای رمزنگاری شده توسط چشم‌انداز سود سفته‌بازی هدایت می‌شوند، همچنان با کلاهبرداری، کلاهبرداری و هک گسترده مشخص می‌شوند و برای پیروی از مقررات ضد پولشویی تلاش می‌کنند. در مقابل، توکن‌سازی با حل مشکلات پرداخت در دنیای واقعی هدایت می‌شود. به آسانی به صورت ایمن و سالم توسعه داده می شود و کاملاً با مقررات مبارزه با پولشویی مطابقت دارد.

مربوط: قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال IRS تهدیدی برای صنعت است – مشاور عمومی Coinbase

این سمپوزیوم با سخنرانی هیون سونگ شین، مشاور اقتصادی و مدیر تحقیقات بانک تسویه حساب های بین المللی (BIS) برگزار خواهد شد. ارائه‌های پانل به بررسی زیربنای قانونی توکن‌ها، موارد استفاده برای توکن‌سازی، ملاحظات مدیریت ریسک و تحقیقات اقتصادی در مورد توکن‌سازی می‌پردازد.

OCC قول داده است که جلسه را به صورت زنده پخش کند و فرم ثبت نام را در وب سایت خود در اواخر سال جاری ارسال کند.

OCC به طور مداوم از طریق نامه های تفسیری بانک ها را از درگیر شدن با ارزهای دیجیتال مسدود کرده است. در اوایل سال ۲۰۲۳، با صدور بیانیه ای جمعی به بانک ها درباره خطرات احتمالی مرتبط با ارزهای دیجیتال هشدار داد و به دو تنظیم کننده بانکی دیگر پیوست.

در مارس ۲۰۲۳، آژانس ایجاد دفتر فناوری مالی را اعلام کرد. این باید تمرکز فناوری OCC را گسترش دهد و آن را در جریان تحولات سریع صنعت بانکداری قرار دهد.

مجله: اشتراک مجدد اتریوم نوآوری بلاک چین یا قلعه ای خطرناک در شن و ماسه؟

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا