اخبار ارز دیجیتال

Crypto VC ها درس هایی را در مورد موفقیت راه اندازی در EthCC به اشتراک می گذارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تعداد زیادی از عناصر گسترش با دقت انتخاب شده توسط [VC] تونی چنگ از Foresight Ventures می‌گوید «سطح گروهی» به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا مورد توجه قرار گیرند.

شاید سریعترین راه برای آوردن یک ارز دیجیتال جدید به بازار، کمک به سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) باشد. با این حال، چنین کسب و کار پرریسک و با بازدهی در زمینه‌ای که به سرعت در حال توسعه است، می‌تواند مملو از عدم قطعیت باشد. در رویداد EthCC در پاریس، چندین VC برجسته تصمیم گرفتند دیدگاه‌های خود را در مورد استراتژی‌هایی که برای استارت‌آپ‌هایشان کار کرده است به اشتراک بگذارند.

رایان بارنی، سرمایه‌گذار Pantera Capital می‌گوید که برای راه‌اندازی موفقیت‌آمیز، بنیان‌گذاران باید یا «روی نهنگ‌ها یا افراد VIP تمرکز کنند» یا به جای اینکه از همان ابتدا تلاش کنند، انحصاری و ثروتمند باشند. علاوه بر این، بارنی در مورد ایردراپ‌های موفق Blur و اینکه چگونه ایردراپ‌های خوب طراحی شده و بازاریابی شده می‌توانند کشش را افزایش دهند، با تمرکز بر بهینه‌سازی تعامل کاربر در پروتکل بحث می‌کند. من آن را انتخاب کردم.

بارنی دو مثال اصلی از اشتباه را بیان کرد. پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و بازاریابی تأثیرگذار. در مورد اولی، بارنی معتقد است که مخالفت‌های نظارتی اخیر اساساً شرکت موسسات در ICO را غیرممکن کرده است. بارنی در مورد اینفلوئنسر مارکتینگ گفت که موارد اخیر دادن شیلینگ به اینفلوئنسرها بدون افشای تضاد منافع یا فالوورهای «خط مقدم»، اعتماد کاربران را به اینفلوئنسرها دشوار کرده است.

رایان بارنی از Pantera Capital توصیه هایی در مورد راه اندازی یک استارت آپ موفق ارائه می دهد.منبع: کوین تلگراف

اما تونی چنگ، شریک عام Foresight Ventures مخالف است. برای چن، اینفلوئنسر مارکتینگ در واقع در صنعت ارزهای دیجیتال «بسیار مهم» است، زیرا توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها راه‌های کمی غیر از توییتر و تلگرام برای هدایت کاربران به پلتفرم‌های خود دارند. چن به کوین تلگراف گفت:

هیچ راهی برای انجام بازاریابی پولی با شرکت‌هایی مانند گوگل و فیس‌بوک وجود ندارد زیرا شرکت‌های ارزهای دیجیتال اجازه بازاریابی پولی را نمی‌دهند. هیچ ترافیک متمرکزی وجود ندارد که بسیاری از پروتکل‌ها و برنامه‌ها بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. KOLs (Key Opinion Leaders) در این زمینه حضور بسیار قوی دارند. فضا.”

با این اوصاف، چن نسبت به افراط دیگر بازاریابی تأثیرگذار بی پروا هشدار داد. [KOLs] زیرا در غیر این صورت کاربران می سوزند و دیگر شما را دنبال نمی کنند. او ادامه داد که پروژه‌ها باید با KOL کار کنند تا مطمئن شوند که با پایگاه کاربری خود سازگار هستند و پیام‌هایی که برای کاربران ارسال می‌کنند سازگار است. او نوشت: «تنها دلیلی که برخی از پروژه‌ها بهتر از دیگران عمل می‌کنند، بازاریابی پولی است.

به همین ترتیب، آقای چن به احکام نظارتی اخیر اعتقاد دارد. SEC در مقابل ریپل بنیانگذاران باید تشویق شوند که به دنبال فروش توکن های غیرسازمانی یا ICO به عنوان ابزاری برای جلب توجه باشند.

“آیا پرونده Ripple نوعی پیام را ارسال نمی کند که ICO های خصوصی تنها راه صحیح برای جمع آوری سرمایه هستند؟ فروش خصوصی سازمانی به عنوان فروش اوراق بهادار تلقی می شد. درست است، اما ICO ها زمانی قانونی بودند که ICO ها قانونی بودند” به خرده فروشان فروخته می شد. ? ”

اما VC همچنین هشدار داد که قبل از ایجاد شفافیت نظارتی بیشتر، با ICO ها “همه کار” انجام نشود. به گفته چن، حکم مثبت در مورد خرده‌فروشی می‌تواند به طور بالقوه برای انواع مکانیسم‌های تامین مالی مشابه ICOها، مانند پیشنهادات اولیه DEX و پیشنهادات اولیه شرکت اعمال شود. او گفت: «من گمان می‌کنم که ICOها تنها راه برای جمع‌آوری پول در آینده باشد، درست مانند ایالات متحده.

تونی چنگ، شریک عمومی Foresight Ventures.منبع: آینده نگری

مجله: XRP امنیت نیست، مدیر عامل شرکت سلسیوس به اتهامات جنایی دستگیر شد و موارد دیگر

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا