اخبار ارز دیجیتال

واکنش کاربران کریپتو به مرگ شیبا اینو در پشت میم ویروسی

سگ ۱۲ ساله، یک شیبا اینو به نام Kavos که خود Dogecoin از آن الهام گرفته است، در میم هایی مانند “Swol Doge vs. Cheese” ظاهر شده است.

پنیر بارتسه، سگی که تصویرش از شیبا اینو در حال خوردن چیزبرگر در فضای مجازی منتشر شد، در ۱۸ آگوست در میان نبرد با سرطان در خواب مرد.

این سگ که به “بال-بال” نیز معروف است، در زمان مرگ ۱۲ ساله بود. نژاد Shiba Inu به ویژه در بین کاربران ارزهای دیجیتال به عنوان پایه توکن هایی مانند Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) مشهور است و نه تنها افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، مدیر عامل X، بلکه سرمایه گذاران خصوصی را نیز به خود جلب کرده است. .

صفحه اینستاگرام چیمز در ۱۸ آگوست منتشر کرد: “غمگین نباش. شادی را که بالتس به دنیا آورد را به خاطر بسپار.” شکلک گرد شیبا اینو که من و شما را به هم متصل می کند. او در طول همه گیری به افراد زیادی کمک کرد و برای بسیاری از مردم شادی زیادی به ارمغان آورد، اما اکنون ماموریت او کامل شده است.

تیم‌ها، سگی متفاوت از Kavos در میم که Dogecoin بر اساس آن است، در تصاویر به اشتراک گذاشته شده با سگ‌های DOGE، از جمله میم “Swole Doge در مقابل Cheems” نیز ظاهر شد. کاووس که در ماه اکتبر تولد ۱۸ سالگی خود را جشن می گیرد نیز مشکلات جدی سلامتی دارد. میم دوج در سال ۲۰۱۳ در فضای مجازی منتشر شد و بیلی مارکوس و جکسون پالمر را بر آن داشت تا در همان سال یک توکن بسازند.

مربوط: ۱۱ میم کلاسیک به عنوان NFT فروخته می شود

کاربران کریپتو، از جمله مقامات بنیاد Dogecoin، بابت از دست دادن Cheems تسلیت و حمایت خود را از سلامتی مستمر Kabosu ابراز کرده اند.

منبع: اینستاگرام

میم‌های حیوانات، از گربه‌ها تا دلفین‌ها، اغلب پایه‌ای برای پروژه‌های رمزی در فضای رمزنگاری‌ها از زمان پیدایش بوده‌اند. در موارد استفاده در دنیای واقعی، پناهگاه های حیوانات DOGE و سایر سکه ها را به عنوان راهی برای افزایش آگاهی در مورد عقیم کردن سگ ها و گربه ها می پذیرند.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه ۳ نقطه ای برای موفقیتنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا