اخبار ارز دیجیتال

وزارت دادگستری ایالات متحده تیم کریپتو را برای هدف قرار دادن جنایات باج افزار دو برابر می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم ملی اجرای ارزهای دیجیتال که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، با بخش جرایم رایانه ای و مالکیت معنوی ادغام خواهد شد.

وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) اعلام کرده است که تعداد تیم جرایم ارزهای دیجیتال خود را که دو سال پیش تأسیس شده است، دو برابر خواهد کرد. این واحد قصد دارد تعداد معاونان دادستان را بیش از دو برابر کند و یک رهبر جدید استخدام کند.

در ۲۰ ژوئیه، وزارت دادگستری اظهارات نیکول ام. آرجنتیری، دستیار اصلی دادستان کل مرکز امور استراتژیک و بین المللی را منتشر کرد. آرجنتیری در سخنرانی خود از ادغام دو تیم در بخش کیفری وزارت دادگستری خبر داد: بخش جرایم رایانه ای و مالکیت معنوی (CCIPS) و تیم ملی اجرای ارزهای دیجیتال (NCET).

پس از پیوستن به CCIPS، NCET به فعالیت خود برای تحقیق و تعقیب جرائم جنایی مرتبط با سوء استفاده از ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد. آرجنتیری NCET را یک “استارت آپ بسیار موفق” خواند و تاکید کرد که ادغام با سازمان های بزرگتر منابع جدید و اضافی را به همراه خواهد داشت.

وکلای CCIPS می‌توانند به پرونده‌های NCET منصوب شوند، که تعداد وکلای بخش جنایی را «بیش از دو برابر» می‌کند که برای کار در امور ارزهای دیجیتال جنایی در دسترس هستند. NCET همچنین دسترسی به جرایم رایانه ای و فعالیت های مربوط به مالکیت معنوی را جمع آوری می کند.

مربوط: وزارت دادگستری ایالات متحده دو مرد را به دلیل هک کردن کوه Gox متهم کرد

سرپرست جدید این سازمان منصوب می شود. آرجنتیری از چوی یون یونگ، اولین مدیر NCET، برای دستاوردهایش تشکر کرد و کلودیا کویروس را به عنوان رهبر جدید تیم معرفی کرد. آقای کیروس دستیار سابق وکیل دادگستری ایالات متحده در ناحیه شمالی کالیفرنیا و یکی از معاونان مؤسس NCET است.

وظیفه فوری نیروی جدید “قوی” مبارزه با جرایم باج افزار خواهد بود. NCET بر ردیابی مجرمان از طریق پرداخت‌های ارز دیجیتال و مسدود کردن یا توقیف آنها «قبل از رسیدن به روسیه یا سایر نقاط باج‌افزار» تمرکز خواهد کرد.

NCET در سال ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از چارچوب اجرای ارزهای دیجیتال وزارت دادگستری راه اندازی شد. در ماه مه ۲۰۲۳، مدیر سابق Eun-young Choi گفت که این دپارتمان بر روی سرقت و هک مربوط به DeFi و “به خصوص پل زنجیره ای” تمرکز خواهد کرد.

مجله: سازمان‌های اجرایی ایالات متحده، سرکوب جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا