اخبار ارز دیجیتال

سازمان دیده بان صنعت ایالات متحده با لایحه ساختار بازار کریپتو مخالف است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این گروه نامه مفصلی به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا نوشت و بازار ارزهای دیجیتال را متهم کرد که به دنبال قوانین مطلوب تحت عنوان نوآوری در ارزهای دیجیتال است.

ائتلافی از ناظران صنعت مستقر در ایالات متحده با هم متحد شده اند تا مخالفت خود را با لایحه ساختار بازار ارزهای دیجیتال پیشنهاد شده توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کنند.

در نامه‌ای مفصل به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده، گروه‌هایی مانند آمریکایی‌ها برای اصلاحات مالی و مرکز وام‌دهی مسئولانه گفتند که ذینفعان صنعت ارزهای دیجیتال مایلند در این کمیته که به عنوان «دارایی‌های دیجیتال» شناخته می‌شود، سرمایه‌گذاری کنند. ادعا کرد که فعالانه برای حمایت از پیش نویس لابی کرده است. لایحه “بحث ساختار بازار”. ناظران استدلال کردند که صنعت کریپتو نتوانسته است مورد استفاده عملی را فراتر از سرمایه گذاری سوداگرانه نشان دهد.

در این نامه، بازار ارزهای دیجیتال به دنبال قوانین مطلوب تحت عنوان نوآوری در ارزهای دیجیتال است.

نگرانی خاصی در این لایحه وجود دارد که ارزیابی کمیسیون بورس و اوراق بهادار از قوانین تنظیم مقررات در همه بازارهای اوراق بهادار را تغییر می‌دهد و کمیسیون بورس و اوراق بهادار را مجبور می‌کند قوانین جدید را بر اساس معیارهای «نوآوری» ارزیابی کند.»

هدف از لایحه جامع دارایی‌های دیجیتال ایجاد یک چارچوب نظارتی در ایالات متحده با قوانین و دستورالعمل‌های کاملاً مشخص برای صنعت ارزهای دیجیتال بود. پیش از این، کوین تلگراف گزارش داد که رئیس پاتریک مک هنری برای رای گیری کمیته در جولای ۲۰۲۳ برنامه ریزی کرده است. تمرکز این لایحه حول محور مشارکت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در نظارت بر چارچوب نظارتی است.

تصویری از فرم امضای مخالفت لایحه بازار کریپتو.منبع: امنیت مالی ما

در ژوئن ۲۰۲۳، SEC اقدامات قانونی جداگانه‌ای را علیه Coinbase و Binance، دو صرافی برجسته ارزهای دیجیتال، که به دلیل حجم معاملات قابل توجهی شناخته شده‌اند، آغاز کرد. با کمال تعجب، معامله گران به سرعت اخبار را جذب کردند و کمترین تأثیر را بر قیمت بیت کوین گذاشتند.

مربوط: از اولین جلسات Coinbase-SEC چه انتظاری باید داشت؟

در پاسخ به درخواست های گسترده، گروه های ناظر استدلال کردند که کنگره باید در واقع از اقدامات اجرایی جاری SEC به عنوان وسیله ای برای “حمایت از مصرف کنندگان” حمایت کند. برعکس، حوزه‌های قضایی مختلف اروپایی و آسیایی به‌طور فعال به دنبال پذیرش کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتالی هستند که از ایالات متحده نقل مکان می‌کنند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا