اخبار ارز دیجیتال

«کلاهبرداران» هویت کاربران رمزارز توییتر را به عنوان نزدیک به ۱۰۰ میلیون کاربر در Thread ها جعل می کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تاپیک ها قبلاً شاهد ورود کلاهبرداران ارز دیجیتال به پلتفرم بوده اند، زیرا شخصیت های رمزنگاری توییتر در مورد جعل هویت در برنامه هشدار می دهند.

به نظر می رسد که کلاهبرداران از زمان انتشار اپلیکیشن میکروبلاگینگ جدید متا زمان را تلف نمی کنند. چندین کاربر برجسته ارزهای دیجیتال توییتر قبلاً در مورد حساب های جعلی در Threads هشدار داده اند.

Threads در ۵ جولای راه اندازی شد و در روزهای بعد، بیش از ۹۸ میلیون ثبت نام داشت. ما هنوز با ۴۵۰ میلیون کاربر توئیتر فاصله داریم.

با این حال، در چند روز گذشته، چندین مقام رمزارز توییتر قبلاً به حساب‌های جعلی در رشته‌هایی که جعل هویت دیگران یا خودشان هستند اشاره کرده‌اند.

در ۸ ژوئیه، پلتفرم مالی غیرمتمرکز Wombex Finance تصویری از یک حساب Threads که خودش را جعل کرده بود، توییت کرد و هشدار داد که ممکن است یک کلاهبردار باشد زیرا پروژه روی پلتفرم نیست.

اینفلوئنسر لئونیداس توکن غیرقابل تعویض (NFT). توییت کرد یک روز پیش از آن، هشدار مشابهی به بیش از ۹۳۰۰۰ دنبال کننده خود صادر کرد و گفت که آنها و سایر “اکانت های بزرگ NFT” به عنوان “متقلب” در این تاپیک ظاهر می شوند. لئونیداس گفت که برای مبارزه با جعل هویت یک حساب کاربری در این رشته ایجاد کرده است.

جفری هوانگ که در توییتر با نام Machi Big Brother شناخته می‌شود، پروفایل Threads خود را در ۶ جولای توییت کرد و اشاره کرد که یک حساب Threads قبلاً وجود داشته است که در آن کاربر شخصیت توییتر خود را جعل کرده است.

تا کنون، اکانت رشته ای که ذکر شد از اشتراک گذاری کلاهبرداری یا پیوندهای فیشینگ اجتناب کرده است، زیرا بیشتر پست ها محتوای مربوط به رمزنگاری هستند.

مربوط: ایلان ماسک مارک زاکربرگ را به تقلب متهم کرد: توییتر در مقابل تاپیک

توییتر مدت‌هاست که کانالی محبوب برای فیشرهای رمزارز بوده است که اغلب با هک کردن حساب‌های توییتر افراد یا شرکت‌های معروف و ارسال لینک‌های مخرب انجام می‌شود.

چنین پیوندهایی معمولاً ناآگاهانه سعی می‌کنند هدف را فریب دهند تا ورود به صرافی ارز دیجیتال، عبارت اصلی کیف پول رمزنگاری را به اشتراک بگذارد، یا کیف پول را به یک قرارداد هوشمند متصل کند که ارز دیجیتال را تخلیه می‌کند.

شرکت امنیتی Web3 Beosin گزارش می دهد که چنین کلاهبرداری های فیشینگ ۱۰۸ میلیون دلار ارز دیجیتال را در نیمه اول سال جاری به سرقت برده است.

مجله: تالار مشاهیر کریپتو توییتر گابریل هاینز: پست های لعنتی بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان میمنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا