اخبار ارز دیجیتال

توئیتر ارز دیجیتال پس از خبر دستگیری سام بنکمن-فرید منفجر شد

سیاستمداران آمریکایی، مدیران ارزهای دیجیتال و اینفلوئنسرها پس از اطلاع از دستگیری سام بنکمن-فرید در باهاما، اپلیکیشن توییتر خود را راه اندازی کردند.

توییتر ارز دیجیتال با خبر تکان دهنده دستگیری سام بنکمن-فرید در باهاما منفجر شد.

در 12 دسامبر، مؤسس رسوایی FTX توسط پلیس سلطنتی باهامیا پس از دریافت اطلاعیه از سوی دولت ایالات متحده مبنی بر اینکه اتهامات جنایی علیه وی تشکیل شده است، دستگیر شد.

در عرض چند ساعت، سیاستمداران، مدیران ارزهای دیجیتال و اینفلوئنسرها همگی اپلیکیشن‌های توییتر را راه‌اندازی کردند تا درباره دستگیری مدیر عامل سابق FTX نظر دهند.

الکساندریا اوکاسیو کورتز، نماینده دموکرات نیویورک، که تاکنون دیدگاهی نسبتاً خنثی از صنعت ارزهای دیجیتال داشته است، به 13.4 میلیون دنبال کننده خود در توییتر گفت که بانکمن-فرید درست می گوید که “عدالت اجرا خواهد شد.” جهت درست این بازداشت احتمالاً شهادت بانکمن-فرید در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را که برای 13 دسامبر برنامه ریزی شده بود، به تعویق خواهد انداخت.

سناتور آمریکایی سینتیا لومیس، حامی لایحه رمزگذاری Lummis-Gillibrand نیز از شنیدن این خبر خوشحال شد و گفت که دادستان ها بانکمن-فرید را به خاطر آنچه که او ادعا می کند یک «کلاهبرداری قدیمی خوب» است، پاسخگو خواهند دانست. تصمیم درست گرفتار.

الیزابت وارن، سناتور آمریکایی و شکاک ارز دیجیتال با دیدگاه لومیس موافق بود. حالت او در 13 دسامبر در توییتی خطاب به 7 میلیون دنبال کننده خود در توییتر، گفت که وزارت دادگستری ایالات متحده باید مدیران تجاری قانون شکن را پاسخگو کند.

برخی از این فرصت استفاده کرده و وضعیت را کم اهمیت جلوه داده اند. بنجامین کاون، مدیرعامل و بنیانگذار Into The Cryptoverse، از ChatGPT برای ساختن شعری در مورد آخرین مخمصه بانکمن-فرید استفاده کرد.

در همین حال، میم در حال حاضر در توییتر در حال پخش است.

از زمان سقوط تکان دهنده FTX در ماه نوامبر، درباره پست های توییتری و حضور رسانه های بانکمن-فرید نیز مطالب زیادی گفته شده است.

با حمایت مشترک Not Investment Advice Trung Phan گفت در حالی که 538000 دنبال کننده او در توییتر در 13 دسامبر معتقد بودند که رفتار عمومی نامنظم بانکمن-فرید زندگی را برای وکلای او دشوار می کند، دستگیری بانکمن-فرید او معتقد است که سایر همکاران و کسانی که در افتضاح FTX نقش داشتند، از جمله آنهایی که از نظر سیاسی قابل توجه او را دریافت کردند، مقصر خواهد بود. مشارکت ها

موارد مرتبط: BF برای صرفه جویی در FTX تلاش کرد بازارهای رمزنگاری را بی ثبات کند: گزارش

بنکمن-فرید در آخرین مصاحبه توییتر اسپیس خود با نهنگ‌های غیرعادی در 12 دسامبر گفت: «فکر نمی‌کنم دستگیر شوم» وقتی درباره بازداشت احتمالی تحت فشار قرار گرفت.

پلیس سلطنتی باهاما پس از اطلاعیه رسمی از ایالات متحده مبنی بر تشکیل پرونده جنایی علیه بانکمن-فرید، که به طور رسمی توسط دفتر دادستان کل باهاما در بیانیه ای در 12 دسامبر در مزرعه برنج اعلام شد، دستگیر شد.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا