اخبار ارز دیجیتال

وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری SBF و رمزارز با بازگشت به توییتر لوکس سردرگم شدند

جامعه ارزهای دیجیتال سوالات زیادی را در مورد اینکه چگونه مدیر عامل سابق FTX توانست وثیقه خود و شرایط آن را تضمین کند، مطرح کرده است.

به نظر می‌رسد توییتر ارز دیجیتال با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری سام بنکمن-فرید مشکل دارد و به او اجازه می‌دهد کریسمس را در خانه پدر و مادرش در پالو آلتو بدون پرداخت یک پنی از قبل بگذراند.

مدیر عامل سابق FTX در ۲۱ دسامبر از باهاما وارد نیویورک شد، در ۲۲ دسامبر در دادگاه حاضر شد و با قید وثیقه از طریق “قرارداد احراز هویت شخصی” آزاد شد. در دادگاه حاضر شوید و در حین وثیقه، فعالیت غیرقانونی نکنید.

با توجه به معافیت مسئولیتی که در ۲۲ دسامبر ارائه شد، نیازی به واریز وجه نقد در دادگاه نبود، اما طبق شرایط ضمانت، خانه پنج خوابه والدین بانکمن-فرید در پالو آلتو به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار تعیین شده است. به عنوان وثیقه استفاده شود قلاب کردن

برخی از جامعه ارزهای دیجیتال توییتر در ابتدا با شرایط وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری بدون پیش پرداخت گیج شدند، پس از اینکه سام بنکمن-فرید قبلاً ادعا کرد که کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود دارد. .

طبق قرارداد وثیقه، وثیقه تنها در صورتی پرداخت می‌شود که آقای سام بنکمن-فرید در دادگاه‌های بعدی حاضر نشود یا شرایط وثیقه خود، از جمله تسلیم شدن برای حضور در دادگاه و اجرای حکم خود را نقض کند.

در همین حال، کسانی که اسناد دادگاه را بررسی کردند در عوض نگرانی‌های خود را در مورد ضامن بانکمن-فرید در صورتی که SBF شرایط وثیقه او را نقض کرد، ابراز داشتند.

اسکات ملکر مجری پادکست Wall of All Streets زمزمه کرد در ۲۳ دسامبر، SBF مجبور نبود ۲۵۰ میلیون دلار برای بیرون ماندن از زندان بپردازد، اما اگر او “وثیقه را رها کند،” والدینش باید “۱۷ میلیون دلار” برای دریافت این پول بپردازند. کار،” او گفت.

کاربر ارز دیجیتال آواز توییتر Autism Capital درباره این موضوع توضیح داد و توضیح داد که اگرچه نیازی به پرداخت هزینه اولیه ندارد، اما والدین، بستگان و غیر خویشاوندان را در شرایط سختی قرار می دهد.

جیسون برت، مجری برنامه پادکست تنظیم جیسون، در ۲۳ دسامبر توییت کرد که ممکن است عادلانه نباشد که SBF در طول محاکمه اش در خانه ای مجلل بماند، اما به پیروانش گفت که هیچ کس در ایالات متحده محاکمه عادلانه و فرضیه بی گناهی.

استفن مک‌کرگ بیانیه‌ای ارائه می‌کند که پیشنهاد می‌کند والدین SBF نباید اجازه داشته باشند خانه‌ای را به عنوان وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری بسازند، زیرا خانه با «وجوه FTX سرقت شده» خریداری شده است.

مربوط: SBF پس از اینکه پدر و مادرش برای او خانه ای ساختند تا وثیقه نجومی او را پوشش دهد به خانه برمی گردد

برخی از کاربران توییتر آن را سرگرم کننده دانستند که شرایط وثیقه SBF استفاده از رایانه را در حین وثیقه محدود نمی کند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا