🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ موفقیت تراکنش های رمزنگاری به مکان کاربر بستگی دارد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش جدیدی از Cointelegraph Research و Onramper نشان می‌دهد که نرخ شکست ۵۰ درصدی تراکنش‌های فیات و ارزهای دیجیتال به دلیل عوامل زیادی از جمله مکان کاربر است.

جامعه ارزهای دیجیتال همیشه به دنبال راه‌هایی برای پر کردن شکاف بین مالی سنتی (TradFi) و ارزهای فیات با ابزارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. پلتفرم رمزارز Onramp اولین راهی است که کاربران می توانند بین این دو اکوسیستم مالی حرکت کنند.

با این حال، گزارش جدیدی از Cointelegraph Research و ارائه‌دهنده خدمات مالی مبتنی بر رمزنگاری Onramper نشان می‌دهد که ۵۰ درصد از تراکنش‌های فیات و ارزهای دیجیتال حتی پس از تکمیل KYC با شکست مواجه می‌شوند.

علاوه بر این، دشواری فرآیند تراکنش می تواند منجر به نرخ رها شدن از تراکنش تا ۹۰ درصد در طول جریان خرید شود.

این مطالعه ۹ بزرگ‌ترین رمپ فیات، از جمله Coinify، Moonpay، Transak و Wyre را مورد بررسی قرار داد.

داده ها نشان می دهد که عملکردهای مختلف روی رمپ بسیار متفاوت است، اما یکی از عوامل اصلی مکان کاربر است. اروپا بالاترین نرخ موفقیت تراکنش را دارد، در حالی که آفریقا و آمریکای جنوبی کمترین میزان موفقیت را دارند.

نرخ تایید تراکنش بر اساس منطقهمنبع: پژوهش کوین تلگراف

سایر عواملی که بر تجارت روی رمپ ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته اند عبارتند از روش های پرداخت، نوع ارز فیات مورد استفاده و جفت های معاملاتی موجود. نقل و انتقالات بانکی به عنوان یک روش پرداخت، از نظر نرخ موفقیت تراکنش، با موفقیت ۱۰۰٪ یا تقریباً در دو مورد، برتری خود را نشان داده است.

مربوط: مدیر صنعت موسیقی می گوید: کارت های اعتباری می توانند Web2 را به Web3 متصل کنند

علاوه بر این، ارزش تراکنش یک شاخص کلیدی موفقیت است، با تراکنش‌های کوچک‌تر به ارزش ۰ تا ۲۶ دلار که به نرخ تأیید ۶۶ درصدی دست می‌یابند، در حالی که تراکنش‌های با ارزش بیش از ۵۰۰۰ دلار معمولاً دارای نرخ تأیید ۱۹ درصد هستند.

نرخ تایید تراکنش بر اساس مبلغ معامله.منبع: پژوهش کوین تلگراف

این تحقیق به این نتیجه رسید که یک راه‌حل بالقوه برای مشکل مجوز تراکنش می‌تواند ارائه دهندگان خدمات رمزی باشد که گسترده‌ترین سطح ممکن را در یک رابط واحد ارائه دهند. نه تنها تراکنش ها را به صورت پویا هدایت می کند، بلکه بهترین گزینه ها را برای شرایط خاص خود در اختیار کاربران قرار می دهد.

اخیراً در مجمع جهانی اقتصاد داووس، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، استیبل کوین پلتفرم، تتر (USDT) را دروازه ای به بیت کوین (BTC) نامید.

اداره پولی هنگ کنگ همچنین CBDC های خرده فروشی آتی را به عنوان نقطه ورود بالقوه به فضای DeFi نامید.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا