اخبار ارز دیجیتال

شرکت تجارت رمزنگاری Auros Global پرداخت های DeFi را به دلیل سرایت FTX از دست داد

Auros یک شرکت تجارت الگوریتمی و بازارساز است که نقدینگی را برای مبادلات و پروژه‌های توکن فراهم می‌کند.

به نظر می رسد شرکت تجاری ارزهای دیجیتال Auros Global پس از عدم بازپرداخت اصل وام غیرمتمرکز مالی (DeFi) 2400 Wrapped Ether (wETH) از سرایت FTX رنج می برد.

M11 Credit، بیمه‌گر اعتبار نهادی، که استخر نقدینگی Maple Finance را مدیریت می‌کند، در یک تاپیک توییتری در 30 نوامبر گفت که Auros پرداخت اصل 2400 وام WETH به ارزش 3 میلیون دلار را از دست داده است.

M11 Credit نشان داده است که همچنان در تماس نزدیک با وام گیرندگان خود است، به ویژه پس از رویدادهای ماه گذشته، زیرا Auros “مشکلات نقدینگی کوتاه مدت در نتیجه ورشکستگی FTX” را تجربه کرد.

Auros، یک شرکت تجارت الگوریتمی و بازارساز، هنوز به بیانیه M11 Credit پاسخی نداده است، اما موضوع بازتوییت کرد توسط خود Maple Finance.

اعتبار M11 همچنین تاکید می کند که پرداخت دیرهنگام به معنای عدم پرداخت وام نیست. در عوض، پرداخت معوق باعث ایجاد یک “مهلت پنج روزه طبق قرارداد هوشمند” شد.

این بدان معنی است که پرداخت های دیرکرد باید تا 5 دسامبر قبل از اعلام پیش فرض Auros انجام شود.

بر اساس ویدیوی رسمی یوتیوب Maple Finance، در صورت نکول، ممکن است وثیقه وام گیرنده نقد شود و/یا توکن های Maple و USDC در پلتفرمی که برای پوشش کسری وام دهنده استفاده می شود، نقد شود. اقدامات اجرایی نیز از طریق دادگاه های نیویورک قابل پیگیری است.

M11 Credit ادعا می کند که “در حال کار با Auros برای ارائه یک بیانیه مشترک است که اطلاعات بیشتری را به وام دهندگان ارائه می دهد.”

کوین تلگراف برای اظهار نظر با M11 Credit و Auros تماس گرفت، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکرد.

صرافی ارزهای دیجیتال FTX در 11 نوامبر اعلام کرد که پس از ضربه زدن به بحران نقدینگی و عدم توانایی در برداشت، اعلام ورشکستگی خواهد کرد. سرایت ناشی از آن به بسیاری از شرکت های دیگر سرایت کرده است. BlockFi در 28 نوامبر اعلام ورشکستگی کرد.

Galois Capital و New Huo Technology در سقوط FTX میلیون‌ها نفر را از دست دادند و Nestcoin مجبور شد کارگران خود را پس از قرار گرفتن در معرض یک صرافی ناموفق اخراج کند.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا