اخبار ارز دیجیتال

معامله گران کریپتو پشیمان هستند که آخرین بازار صعودی را تصاحب نکرده اند

در قسمت دوم Hashing It Out، Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph (GhCryptoGuy) وضعیت بازار ارزهای دیجیتال را با Crypto Birb تحلیل می‌کند.

آیا معامله‌گران کریپتو «خدا» را بازی می‌کنند؟ دنیای تجارت ارزهای دیجیتال می‌تواند بسیار نامشخص باشد، اما بسیاری از آنها فعالانه به دنبال فرصت‌ها هستند و در بازارهای کریپتو ثروت خود را به دست می‌آورند. برای اینکه واقعاً در کریپتو خوب شوید، باید بتوانید پروژه‌های امیدوارکننده را شناسایی کنید. در مراحل اولیه و برنامه ریزی برای بیرون کشیدن آنها از بازار قبل از اینکه خرس زشت سر خود را بلند کند.

در قسمت این هفته پادکست تازه راه اندازی شده Hashing It Out، متخصص رسانه های اجتماعی کوین تلگراف، Elisha Owusu Akyaw و Adrian، متخصص فن بازار، که با نام Crypto Birb نیز شناخته می شود، در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال و معامله گران بحث می کنند.

آدراین توضیح می‌دهد که او معاملات را در اوج آخرین بازار صعودی شروع کرده و فکر می‌کند که مهارت‌های خوبی دارد، حتی اگر بازار به طور کلی به سمت بالا حرکت کند. او آنچه را که در اوایل حرفه تجاری خود تجربه کرد، توصیف می کند: ثروت اولین بار که او را به ارتکاب “گناه نابخشودنی” سوق داد.

“من شانس را با مهارت اشتباه گرفتم. ۱۰۰% مطمئن بودم که مهارت منبع درآمد من است، اما اشتباه کردم. این شانس محض بود.”

وقتی بازار خرس شروع شد، شانس آنها تمام شد. به گفته آدراین، او باید شاهد بازگشت همه سودها به بازار بود. شوک و عدم اطمینان، معامله گران مشهور را به سمت تحلیل تکنیکال کشانده است. یک سفر جدید برای درک بازار کریپتو شامل چندین کتاب بود که به Adrain در درک اصول تجارت کمک کرد. با وجود مهارت های جدید، آدرین خرس را در حال دویدن ندید.

علیرغم کاهش ارزش بازار ارز دیجیتال به زیر ۳۰۰۰۰ دلار در ژوئیه ۲۰۲۲ و کاهش قیمت بیت کوین، آدراین خوش بینانه باقی ماند. این باعث شد که او پیش‌بینی‌های مهمی مانند رسیدن بیت‌کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار در اوج بازار صعودی داشته باشد.

به گفته آدراین، اعتماد بیش از حد نابجا بود. سپس معامله گران آموختند که تحلیل تکنیکال به تنهایی ممکن است برای درک بازارها کافی نباشد. تمام عوامل دیگری که منجر به بازار شده اند را بررسی کنید. Adrain همچنین فلسفه جدید خود را در مورد تجارت در فضای کریپتو به اشتراک گذاشت.

ما آموخته‌ایم که در تجارت هستیم، نه تجارت پیش‌بینی.»

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا