🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cryptography در سال ۲۰۲۳ به «دست‌های پایدارتر» می‌رود: CSO CSO

مدیر ارشد استراتژی Circle گفت: با آشفتگی در بخش کریپتو در سال ۲۰۲۲، این فناوری به سمت “موسسات قانونی تر و مستقر تر” حرکت خواهد کرد.

دانته دیسپارت، مدیر ارشد استراتژی Circle و رئیس سیاست جهانی، گفت که آشفتگی سال گذشته در بخش کریپتو به این معنی است که در سال ۲۰۲۳، فناوری کریپتو توسط شرکت‌های بادوام‌تر تصاحب می‌شود و آن را «پایدارتر» می‌کند. برای تبدیل شدن به یک دست

دیسپارت در یک پست در تاریخ ۲ ژانویه در مجمع جهانی اقتصاد (WEF) بر استفاده رو به رشد از ارزهای دیجیتال در بخش خدمات مالی تاکید کرد و گفت که بازار نزولی و سقوط مبادلات در نهایت به نفع این صنعت خواهد بود. گفته می شود پتانسیل ایجاد این صنعت را دارد. “مالی اینترنتی مسئول و همیشه فعال.”

همانطور که حباب دات کام که در اوایل دهه ۲۰۰۰ ترکید، آینده اینترنت را برای شرکت‌ها، مدل‌های تجاری و موارد استفاده بادوام‌تر گرفت، شاید سال ۲۰۲۲ شاهد فناوری کریپتو و بلاک چین باشیم. با دست های با ثبات تر، “او گفت.

Disparte از طریق موقعیت خود در Circle، صادرکننده استیبل کوین دلاری USD Coin (USDC) صحبت می کرد. او همچنین عضو کنسرسیوم مدیریت ارز دیجیتال مجمع جهانی اقتصاد و عضو مادام العمر شورای روابط خارجی است.

دیسپارت در یک پست وبلاگی اضافه کرد که علیرغم «سال وحشتناک» ارزهای دیجیتال، رمزنگاری و بلاک چین بخش «ضروری» از «مجموعه ابزار اقتصادی مدرن» باقی خواهند ماند. “از زمستان.

سال ۲۰۲۲ با یکی از بدترین بازارهای نزولی در تاریخ و سقوط چندین پلتفرم بزرگ در این بخش، سال بسیار پرتلاطمی برای بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود.

دانته دیسپارت، مدیر ارشد استراتژی دایره گفت: منبع: لینکدین

با این حال، دیسپارت گفت که علی‌رغم این شکست‌ها، خدمات مالی جریان اصلی در نهایت به ارزهای دیجیتال روی می‌آورند زیرا «تکنولوژی همچنان یک بازیگر اصلی در امور مالی جهانی است».

«مطمئناً، به عنوان آزمونی برای پایداری دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین که در هسته خدمات مالی (و سایر حوزه‌های اقتصاد جهانی) قرار دارند، آنچه بانک‌های بزرگ و شرکت‌های خدمات مالی بالغ می‌گویند، نمی‌گویند؟ به کاری که انجام می‌دهید توجه کنید. دیسپارت گفت. اضافه.

با توجه به آرشیو مرگ بیت کوین، نابودی بیت کوین (BTC) اکنون بیش از ۴۶۰ بار اعلام شده است، و علیرغم مقاومت شدید خدمات مالی جریان اصلی، برخی از سرسخت ترین منتقدان دریای رمزارزها شروع به پا گذاشتن به آن کرده اند.

مربوط: نظرسنجی جی پی مورگان: ۱۳ درصد از آمریکایی ها صاحب ارزهای دیجیتال هستند

Disparte در یک مقاله نظری در تاریخ ۲ ژانویه Diplomatic Courier موضع خود را دوچندان کرد و گفت که انتقاد از ارزهای دیجیتال توسط بانکداران از یک سو و تلاش برای پذیرش نوآوری های آنها از سوی دیگر “غیر صادقانه” است. به من اجازه داده شد.

او مدعی شد: «با به هم پیوستن همه نوآوری‌های ارزهای دیجیتال، مسئول و غیرقابل برگشت، همه امور بانکی برای خط لوله پولشویی ۲۳۰ میلیارد دلاری Danske Bank را رد کرده‌ایم.» این مانند انجام دادن است.نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا