🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل مورگان کریک کپیتال می گوید: “تابستان کریپتو” احتمالاً در سه ماهه دوم ۲۰۲۳ آغاز می شود

مارک یوسکو، بنیانگذار و مدیر عامل مدیریت سرمایه مورگان کریک، می‌گوید که به دلیل نصف شدن انتظارات بیت کوین و شرایط مطلوب اقتصاد کلان، بازار بیت کوین زودتر از حد انتظار شروع خواهد شد.

به گفته مارک یوسکو، بنیانگذار و مدیر عامل Morgan Creek Capital Management، بازار صعودی ارزهای دیجیتال زودتر از آنچه اکثر مردم فکر می کنند آغاز خواهد شد. یوسکو بر این باور است که ترکیبی از سیاست‌های نامطلوب‌تر بانک مرکزی و انتظارات بیت‌کوین (BTC) احتمالاً منجر به بازار صعودی بعدی ارزهای دیجیتال یا به قول او «تابستان رمزنگاری» در سال جاری خواهد شد. ما فکر می‌کنیم که می‌تواند در سه ماهه دوم آغاز شود. ) نصف شد.

یوسکو گفت که فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) بعید است به این زودی نرخ بهره را کاهش دهد، اما بازار تمایل دارد تصمیم فدرال رزرو را پیش بینی کند. این بدان معنی است که حتی کاهش یا توقف در افزایش نرخ به عنوان سیگنالی از یک چرخش قریب الوقوع تفسیر می شود. پویایی مثبتی را در بین تمام دارایی‌های ریسک، از جمله ارزهای رمزپایه ایجاد می‌کند.

“من فکر می کنم به احتمال زیاد فدرال رزرو سیگنال می دهد، “خوب، ما خوب هستیم.” اما این به این صورت تعبیر می‌شود که «ما آن را کاهش می‌دهیم» و دارایی‌های ریسک دوباره منفجر خواهند شد.»

علاوه بر سیاست‌های بدتر فدرال رزرو، انتظارات نصف شدن بیت کوین در سه ماهه دوم سال آینده نیز به احساسات صعودی در بازار دامن می‌زند.

«بازار همیشه انتظار نصف شدن را دارد […] یوسکو گفت: نه ماه قبل از آن معمولاً آغاز تابستان است.

برای اینکه بدانید چه زمانی باید منتظر بازار صعودی بعدی ارزهای دیجیتال باشیم و چگونه برای آن آماده شویم، مصاحبه کامل ما را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا