اخبار ارز دیجیتال

داستان های رمزنگاری: جان مک آفی می گوید که چگونه برای اولین بار درباره بیت کوین یاد گرفت

جان مک آفی، تاجر بریتانیایی-آمریکایی، داستان ارز دیجیتال خود و چگونگی کشف بیت کوین را تعریف می کند.

از آرشیو Cointelegraph، جان مک آفی در مورد ارزهای دیجیتال خود صحبت می کند و به زندگی بسیار جذاب خود نگاه می کند.

این برنامه نویس کامپیوتر در اوایل زندگی خود در اداره ملی هوانوردی و فضایی، که به نام ناسا نیز شناخته می شود، مشغول به کار شد و بر روی اولین ماهواره هواشناسی جهان کار می کرد. در آنجا او در مورد امنیت رایانه و نگرانی مردم در مورد دسترسی بازیگران غیرمجاز به اطلاعات شخصی آنها آشنا شد.

مک آفی همچنین به اشتراک گذاشت که تمام پول خود را از پروژه های دیگر به دست آورده است، نه از نرم افزار آنتی ویروس محبوب مک آفی.

“مردم من را در مک آفی می شناسند، اما نه. این بزرگترین موفقیت من نبود. به من بگو، تو تمام پول من را به دست آوردی.

در سال 2011، دوستان مک آفی او را تحت فشار قرار دادند تا مقاله سفید منتشر شده توسط خالق بیت کوین (BTC) ساتوشی ناکاموتو را بخواند. برنامه نویسان کامپیوتر تحت تاثیر قدرت ریاضی بیت کوین قرار گرفتند و پتانسیل آن را برای تغییر دنیای دارایی های دیجیتال دیدند.

به گفته McAfee، تلاش او در حوزه ارزهای دیجیتال به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل MGT، ششمین شرکت بزرگ استخراج بیت کوین در جهان، به ارزش 800 میلیون دلار آغاز شد. با این حال، McAfee اشاره کرد که وقتی BTC افزایش یافت و سپس سقوط کرد، در نهایت تا شد.

مربوط: داستان رمزنگاری: چگونه یک کارآفرین 10 میلیون دلار برای یک استارتاپ در بازار خرس جمع آوری کرد

این شرکت توسط بورس نیویورک حذف شد، اما مک آفی ادعا کرد که این یک شلیک هشدار دهنده بوده است – تلاشی برای ساکت کردن او و تهدید به نابودی او در صورت عدم این کار. McAfee ادامه داد:

اول از همه، وقتی هیئت منصفه بزرگ را تشکیل دادند، سعی کردند مرا در آمریکا جمع کنند. من یک قایق تفریحی با یک پرسنل هفت نفره برداشتم و به سمت باهاما حرکت کردم.

مک آفی گفت که آنها در نهایت به کوبا و سپس به جمهوری دومینیکن رفتند و قبل از پیاده شدن از کشتی دستگیر شدند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا