اخبار ارز دیجیتال

داستان رمزنگاری: چگونه بیت کوین به یک زوج کمک کرد تا خانواده تشکیل دهند

خانواده بیت کوین لندن از تصمیم خود برای فروش بیت کوین برای تشکیل خانواده «پشیمان نیستند».

افزایش بیت کوین (BTC) به Bitcoiner Noodle مستقر در لندن کمک کرده است تا درمان های لقاح آزمایشگاهی (IVF) را برای خانواده ها انجام دهد. داستان نودل (نه نام واقعی او) در داستان رمزنگاری کوین تلگراف زنده می شود.

درمان‌های لقاح آزمایشگاهی (IVF) می‌تواند پرهزینه باشد و میزان موفقیت آن بسته به عوامل مختلف از ۴٪ تا ۳۸٪ متغیر است. خوشبختانه، سود حاصل از خرید و نگهداری بیت کوین، وجوه مورد نیاز نودل را برای تشکیل خانواده فراهم کرد.

نودل اولین بار در سال ۲۰۱۲ نام بیت کوین را شنید و تصمیم گرفت مقداری از آن را بفروشد تا هزینه درمان IVF همسرش را بپردازد. نودل ترجیح داد به جای گرفتن وام، بیت کوین بفروشد. در طول سال‌ها، او بیش از ۷۰۰۰۰ دلار بیت‌کوین را به ارز فیات تبدیل کرد تا هزینه درمان خود را بپردازد.

سفر بیت کوین نودل زمانی آغاز شد که او در باشگاه بود. یکی از آشنایان او را با جاده ابریشم آشنا کرد، بازاری که اکنون از بین رفته است و کاربران می توانند اقلام مختلف را با استفاده از بیت کوین خریداری و بفروشند. نودل متقاعد شد که ۷ بیت کوین را به قیمت ۵۷ دلار بخرد و در نهایت از آنها برای خرید آنلاین شاهدانه استفاده کرد.

از آن نقطه به بعد، نودل از سوراخ خرگوش دنیای مالی، آموزش و بیت کوین سقوط کرد. او همسرش را متقاعد کرد که از سال ۲۰۰۸ با او رابطه داشته است تا بخشی از پول عروسی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند. آنها نمی دانستند که این سرمایه گذاری در نهایت هزینه درمان IVF را برای فرزندانشان تامین می کند.

مربوط: داستان های رمزنگاری شده: دکتر آدام بک زندگی هک خود را به اشتراک می گذارد

با وجود انگ اولیه علیه لقاح آزمایشگاهی، خانواده نودل به لطف سود حاصل از سرمایه گذاری بیت کوین نودل توانست دو فرزند داشته باشد. نودل به کوین تلگراف گفت که از تصمیم خود برای فروش بیت کوین برای تشکیل خانواده «پشیمان نیست» و بر اهمیت توانایی در تصمیم گیری مالی آگاهانه تأکید کرد.

برای بسیاری از مردم، تصمیم گیری بین نگهداری بیت کوین و استفاده از آن برای اهداف عملی دشوار است. اما برای Noodle، انتخاب فروش بیت کوین و تشکیل خانواده مشخص بود و او از فرصت هایی که سرمایه گذاری در بیت کوین فراهم کرده است سپاسگزار است.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا