اخبار ارز دیجیتال

داستان‌های رمزنگاری: چگونه آلت‌کوین روزانه یک پلتفرم برای میلیون‌ها علاقه‌مند به کریپتو ایجاد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک نسخه کارتونی از برادران آرنولد داستانی را بیان می کند که چگونه آنها از تلاش برای ورود به صنعت فیلم لس آنجلس به ساختن آلت کوین دیلی، پلتفرمی با میلیون ها علاقه مند به ارزهای دیجیتال، رفتند.

در آخرین اپیزود داستان‌های رمزنگاری کوین‌تلگراف، آرون و آستین آرنولد سفر خود را برای ایجاد «Altcoin Daily»، یک پلت‌فرم محتوای رمزنگاری که میلیون‌ها مشترک را در پلتفرم‌های مختلف جمع‌آوری کرده است، به اشتراک می‌گذارند.

به عنوان یک پسر جوان، آرون دوران کودکی خود را با آرزوی دامپزشک شدن، بازیگر شدن و فیلمساز شدن گذراند. رویاهای ورود به صنعت فیلمسازی، برادران را به لس آنجلس سوق داد، جایی که آنها در تلاش برای ورود به عرصه سرگرمی بودند.

هارون با وجود تلاش‌هایش، شب‌های بی‌خوابی زیادی را صرف فکر کردن به هدف و چگونگی ایجاد تغییر در زندگی دیگران کرد. یک روز هنگام رفتن به یک برنامه کمدی، یک راننده اوبر به آرون گفت که چگونه در یک آلتکوین به نام Filecoin سه برابر شده است. مکالمه با یک راننده Uber الهام بخش آرون برای شروع تجارت ارزهای دیجیتال شد.

یک گفتگوی معمولی با یک راننده اوبر قرار بود زندگی آرون را برای همیشه تغییر دهد. این آغاز سفر او برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت ارزهای دیجیتال بود. در حین یادگیری در مورد صنعت، برادران متوجه شدند که به اطلاعات قابل اعتمادی نیاز دارند. یک سال پس از درگیر شدن در فضای کریپتو، آرون سرانجام تصمیم گرفت یک کانال آلت کوین دیلی راه اندازی کند و بعداً وقتی که به 1000 مشترک در یوتیوب رسید، از برادرش دعوت کرد تا به او بپیوندد.

از آن زمان، پلتفرم آنها به طور تصاعدی رشد کرده است و از یوتیوب به پلتفرم های دیگری مانند توییتر و اینستاگرام گسترش یافته است و جامعه ای از دنبال کنندگان وفادار را جذب می کند که به نظرات و توصیه های آنها اعتماد دارند.

برادران آرنولد موفقیت آلت کوین دیلی را به اخلاق کاری شگفت انگیزی که توسط پدرشان در آنها القا شده است نسبت می دهند. به گفته برادران، کسب جوایزی در بخش‌هایی مانند «نفوذ سال» و «بهترین کانال خبری رمزنگاری»، محتوای ثابت و با ارزش افزوده، اساس موفقیت آنها است.

سفر آرنولدز گواهی بر قدرت ثبات، فداکاری و تمایل به یادگیری و سازگاری است.

برای برادران، چیزی که در مورد کارشان بیشتر به آن افتخار می کنند توانایی آنها در گرد هم آوردن مردم است. هارون گفت:

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا