اخبار ارز دیجیتال

داستان های رمزنگاری شده: دکتر آدام بک زندگی هک خود را به اشتراک می گذارد

نسخه کارتونی دکتر آدام بک آخرین داستان رمزنگاری کوین تلگراف است که داستان هک یک در رمزگذاری شده و راه اندازی Hashcash در یک دانشگاه را روایت می کند.

برای مدیر عامل Blockstream و یکی از بنیانگذاران، دکتر Adam Back، این یک رشته هک بود. یکی از معدود افرادی که در وایت پیپر بیت کوین به آنها اشاره شده است، نکات برجسته هک باک در جدیدترین داستان رمزنگاری متحرک تیم ویدئویی کوین تلگراف زنده شده است.

باک در حین بازی Jenga در پارک به کوین تلگراف گفت که او همیشه “نوعی طرز فکر امنیتی” دارد. از دوران مدرسه‌اش، او با کدهای در، پنل‌پدها و قفل‌ها، کدهای آزمایشی و دسترسی به مکان‌هایی را که «نباید به آن‌ها دسترسی می‌داشت» دست‌رسی داشته است.

صحبت در مورد ایجاد هش کش، یکی از اولین تلاش ها برای پول دیجیتال است. او از “تصادف تولد” به عنوان تمثیلی برای توابع هش استفاده می کند و توانایی تجزیه توابع پیچیده را به زبانی قابل فهم نشان می دهد.

“اگر اتاق پر است، مثلاً در یک مهمانی، پس این سوال وجود دارد که چند نفر باید در اتاق باشند تا احتمال ۵۰/۵۰ وجود دو نفر با تولد یکسان وجود داشته باشد.”

او توضیح می دهد که در حالی که مردم انتظار دارند نتایج مربوط به عدد ۳۶۵ باشد، اما واقعیت بسیار کمتر است زیرا در سال چند روز وجود دارد. این طرز فکر، همراه با درک ما از ایمیل های هرزنامه، منجر به کدگذاری Back’s Hash Cash شد.

مربوط: مدیر عامل Blockstream، آدام بک، درباره بیت کوین در بازی Jenga صحبت می کند

بیت کوین بر روی شانه های هش کش ایستاده است، اما به دلیل سطح بالای غیرمتمرکز آن که برای موفقیت هر ارز دیجیتال ضروری است، محبوبیت پیدا کرد. باک اضافه می کند که بیت کوین نیز “در بسیاری از سطوح درک می شود، درست است؟”

“شما می توانید آن را از یک سطح کاربری یا یک سطح اقتصادی درک کنید. درک کامل همه چیز، از جمله تئوری بازی و غیره، به طرز شگفت انگیزی پیچیده است.”

مصاحبه کمیک با اشاره به تصمیم Blockstream برای ارسال بیت کوین به فضا و تایید یکی از OGs اقتصاد بیت کوین مبنی بر وجود “بیشتر بیت کوین” به پایان می رسد.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا