🚨 اخبار ارز دیجیتال

داستان‌های رمزنگاری: چگونه چدز در سخت‌ترین زمان‌ها به کریپتو متکی بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چز توضیح می دهد که چگونه پس از تشخیص سرطان، تمرکز خود را روی رمزارزها تغییر داده است.

شطرنج که یک تحلیلگر فنی بود، از کودکی رویای معامله گر شدن را داشت. با این حال، راهی که او برای تحقق رویای خود باید طی می کرد، چندان ساده نبود.

در یکی از قسمت های کوین تلگراف داستان کریپتوچز شروع فروتنانه خود را به اشتراک گذاشت. به گفته این تحلیلگر فنی، او از کودکی آرزوی معامله سهام را داشت. او گفت:

“من ایده خرید پایین و فروش بالا را دوست داشتم. بازی در بازار راهی عالی برای ثروتمند شدن به اندازه کافی برای خرید جزیره خود به نظر می رسید.”

با این حال، زندگی برنامه های دیگری داشت. او در کالج روانشناسی خواند و در نهایت تصمیم گرفت که تجربه فروش و بازاریابی را دنبال کند و به بالاترین سطح شرکتی که در آن کار می کرد صعود کرد. او هرگز تمایل خود به تجارت را رها نکرد، حتی اگر به معنای رفتن به راه خود بود. به سهام نگاه کنید

سپس با سهام پنی آشنا شد و شروع به تجارت سهام ماری جوانا کرد. چدز گفت که توانست پرتفوی خود را رشد دهد، اما متوجه شد که اخباری که مردم تصمیمات تجاری خود را بر اساس آن قرار می‌دهند، توسط دارندگانی که تلاش می‌کنند راه‌هایی برای فروش سهام خود بیابند، تقویت شده است. او گفت که می‌دانست. او ضررهای هنگفتی را تجربه کرد و تصمیم گرفت از معاملات فاصله بگیرد.

چز در پایان گفت که توانسته با وضعیت خود کنار بیاید و درون او آتش روشن شده است. او گفت: “من باید به یک معامله گر جامع تبدیل شوم. مهارت هایی که در مطالعه روانشناسی و پوکر آموختم کافی نبود. باید در تحلیل تکنیکال بهتر شوم.” این کاتالیزور برای حساب های رسانه های اجتماعی او و شروع وبلاگ تحلیل تکنیکال او بود.

مربوط: داستان مخفی: اسکات ملکر درباره چگونگی تبدیل شدنش به گرگ همه خیابان ها

سال ها گذشت و سرانجام توانست شغل روزانه خود را رها کند و به اندازه کافی درآمد کسب کند تا رویای کودکی خود را که تاجر شدن بود برآورده کند. سال بعد، چدز از طریق یکی از دوستانش بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و لایت کوین (LTC) را کشف کرد. او شروع به اشتراک‌گذاری نمودارها و تحلیل‌های ارزهای دیجیتال کرد و به سرعت رسانه‌های اجتماعی خود را توسعه داد.

مدت کوتاهی پس از تشخیص سرطان، این تاجر با چالش جدیدی روبرو شد. در آن زمان، او هویت جدیدی را به عنوان معامله گر ارزهای دیجیتال پذیرفت. او گفت: «به‌جای تمرکز بر بیماری و آسیب‌پذیر بودن همیشه، می‌خواستم روی یک تحلیلگر فنی درجه یک باشم.

مجله: Asia Express: Ripple، Visa Join Hong Kong CBDC Pilot، Huobi Accused، Token GameFi 300% افزایش یافته است

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا