اخبار ارز دیجیتال

رشد سهام کریپتو: کوین بیس ۶۹ درصد، میکرواستراتژی ۷۴ درصد از قیمت پایین افزایش یافت.

با وجود اینکه کارشناسان انتظار دارند فدرال رزرو (فدرال رزرو) به افزایش نرخ‌ها ادامه دهد، سهام، ETF و توکن‌های مرتبط با رمزارزها تا کنون در سال ۲۰۲۳ شاهد افزایش قیمت هستند.

سهام Coinbase صرافی ارزهای دیجیتال ۶۹ درصد از پایین ترین سطح خود افزایش یافت و سایر سهام ارزهای دیجیتال، از جمله شرکت هوش تجاری MicroStrategy، از اوایل سال ۲۰۲۳ با افزایش شمع سبز، افزایش مشابهی را ثبت کردند.

پس از سقوط به ۳۱.۹۵ دلار در ۶ ژانویه، سهام Coinbase تا پایان معاملات در ۱۷ ژانویه به ۵۴.۱۴ دلار افزایش یافت.

قیمت سهام کوین بیس در ماه گذشتهمنبع: Yahoo Finance

افزایش قیمت سهام احتمالاً برای مدیران کوین‌بیس پس از تصمیم به کاهش ۲۰ درصدی نیروی کار و کاهش فعالیت‌های خود در ژاپن در سال سخت ۲۰۲۲، نفس راحتی بزرگی خواهد بود. .

سایر سهام مرتبط با کریپتو مانند MicroStrategy و شرکت پرداخت دیجیتال Block Inc. نیز در سال جدید سود قابل توجهی داشته اند.

سهام MicroStrategy از کمترین قیمت ۱۳۵ دلار در ۲۹ دسامبر – که نشان دهنده افزایش بیش از ۷۴٪ است – به نزدیک به ۲۳۶ دلار رسیده است در حالی که بلاک جک دورسی ۲۷٪ از پایین ترین سطح زیر ۵۹ دلار در ۲۸ دسامبر به بالای ۷۵ دلار رسیده است.

افزایش در سهام استخراج کریپتو حتی چشمگیرتر بوده است. Bitfarms و Marathon Digital Holdings به ترتیب شاهد افزایش ۱۴۰ درصدی و ۱۲۰ درصدی در دو هفته اول سال بودند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در صرافی رمزنگاری (ETF) نیز به همراه Valkyrie Bitcoin Miners ETF (WGMI) با افزایش بیش از دو برابری قیمت از پایین‌تر از ۴ دلار در ۲۸ دسامبر به بیش از ۸ دلار بازگشتند.

ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) از کمی بیش از ۱۰ دلار در ۲۸ دسامبر به حدود ۱۳ دلار امروز افزایش یافت که کمی کمتر از یک سوم افزایش یافت.

مربوط: آیا این یک گاو نر است یا یک تله گاو نر؟ گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید

حتی گری اسکیل بیت کوین تراست پس از افزایش از پایین ترین سطح ۷.۷۶ دلار در ۲۸ دسامبر به قیمت فعلی ۱۱.۷۲ دلار، توانست برخی از ضررهای خود را در سال ۲۰۲۲ جبران کند. این افزایش ۵۱ درصدی است.

تراست ها به گونه ای طراحی شده اند که قیمت بیت کوین (BTC) را منعکس کنند، اما اغلب با تخفیف یا حق بیمه به ارزش دارایی پایه، و پس از معامله با تخفیف بیش از ۴۵ درصد معامله می شوند، که اکنون با تخفیف فقط به فروش می رسد. بیش از ۳۶ درصد ۲۸ دسامبر.

برخی کارشناسان معتقدند که بیت کوین به ویژه در پس زمینه تورم مثبت ایالات متحده که در ۱۲ ژانویه اعلام شد، افزایش یافت. از آن زمان تاکنون، قیمت بیش از ۱۷ درصد افزایش یافته است. پایین ترین سطح بازار برای بسیاری از ارزهای دیجیتال و سهام.

افزایش اخیر سهام کریپتو باید تسکین بزرگی برای کسانی باشد که در آنها سرمایه گذاری کرده اند، اما همانطور که تاکید شد، بسیاری از این شرکت ها راه درازی برای بازگشت به بالاترین سطح تاریخ دارند. شایان ذکر است. یک توییت در ۱۰ ژانویه توسط مشاور مالی Genevieve Roch-Decter.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا