اخبار ارز دیجیتال

رمزارزهای هرزنامه ساکت می مانند در حالی که ماسک قول می دهد که کلاهبرداران را تحت پیگرد قانونی قرار دهد

برخی از کاربران در فضای ارزهای دیجیتال توییتر از کاهش تعداد ربات های کلاهبردار پس از تغییرات اخیر ایلان ماسک در پلتفرم رسانه اجتماعی خود خبر می دهند.

آخرین اقدام ایلان ماسک در مبارزه با ربات‌های اسپم کریپتو در توییتر، در واقع تأثیراتی داشته است، به طوری که جامعه کریپتو کاهش قابل توجهی در تعداد پاسخ‌ها به پست‌های ربات‌ها گزارش کرده است.

11 دسامبر موقعیت، مدیر عامل توییتر اشاره کرد که “روبات ها فردا با یک غافلگیری مواجه می شوند”، پس از آن مشخص شد که چند نفر پشت تعداد زیادی حساب ربات/ترول هستند و این پلت فرم دارای “آدرس های IP شناخته شده” است که گفته است IP را مسدود می کند. آدرس های شرور. ”

او سپس توضیح داد که در حالی که کلاهبرداران ممکن است راه‌های دیگری را برای دور زدن بلوک‌های آدرس IP امتحان کنند، توییتر نیز “به محض نمایش آنها خاموش می‌شود.”

شیبتوشی ناکاموتو، نام مستعار بیلی مارکوس، یکی از خالقان memecoin Dogecoin (DOGE)، در 11 دسامبر به ماسک گفت. موقعیت“من یک پست آزمایشی انجام دادم و به جای دیدن 50 پاسخ ربات، فقط 1 پیشرفت بزرگ دیدم. بسیار هیجان انگیز.”

سایر کاربران نیز برای آزمایش آخرین تغییرات ماسک رفتند. تحلیلگر و سرمایه گذار بیت کوین PlanB نموداری را برای مشاهده تعداد ربات هایی که به پست ها پاسخ می دهند ارسال کرده است. در زمان نوشتن، هیچ پاسخی از ربات در نظرات نشان داده نمی شود.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، گفت: «به نظر می‌رسد این روزها استفاده از توییتر کمی آسان‌تر شده است»، اما او مطمئن نبود که آیا ماسک ربات‌ها را کاهش داده است یا خیر.

او می‌گوید: «نمی‌دانم چگونه بین کارهایی که ایلان انجام داد، یعنی کریپتو زمستان، مغزم که تغییراتی را تصور می‌کند که واقعاً وجود ندارند، تمایز قائل شوم.

پاسخ‌های ربات همچنان در پست‌ها ظاهر می‌شوند، اما گزارش‌هایی نیز از حذف سریع آن‌ها توسط پلتفرم وجود دارد.

مربوط: ایلان ماسک: توییتر در ماه های آینده کارهای احمقانه زیادی انجام خواهد داد

ربات‌های هرزنامه و کلاهبرداری توییتر یک آفت در این پلتفرم هستند و ماسک پس از فرماندهی در ماه اکتبر، آن را یکی از اولویت‌های اصلی توییتر دانست.

ماسک در آخرین پست خود اشاره کرد که این پلتفرم قصد دارد در آینده اقدام قانونی علیه کلاهبرداران در توییتر انجام دهد، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

او گفت: «تویتر برای محاکمه کلاهبرداران در هر نقطه از کره زمین حرکت خواهد کرد.نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا